Пятница, 31 Октябрь 2014 15:47

Не знайти кращого електрогенератора для села!!! Зараз вони актуальні як ніколи

Не знайти кращого електрогенератора для села!!! Зараз вони актуальні як ніколи
Наявність постійної і безперебійної електроенергії на с/г підприєм­ствах життєво необхідно. Ніхто не звертає увагу на енергозабезпечення, поки воно є. Так само, як ми не звертаємо уваги на повітря, яким диха­ємо. Але часом трапляються важкі часи, коли повітря не вистачає. Рап­тове відключення електроенергії не тільки призводить до збитків, які ніх­то не компенсує. В тваринництві та птахівництві порушення оптималь­них умов утримання може призвести до безповоротної втрати продук­тивності. Наприклад, ви знаєте, що станеться, якщо через раптове від­ключення електроенергії молочне стадо доїти через раз.
Для вирішення цих проблем справжньою знахідкою стало викорис­тання наявних в господарстві тракторів для генерації електроенергії. Це стало можливим завдяки використанню електрогенератора, який на­вішується на гідравлічну трьохточкову навіску трактора. Він живиться від валу відбору потужності двигуна і перетворює його механічну енергію в елек­тричну. Результат: отримуєте потужну мобільну електростанцію на 380В.
Це дуже вигідний дизельний генератор резервного живлення, дви­гуном якого є двигун трактора. Стаціонарний дизельний генератор знач­но дорожчий, бо він складається з дизельного двигуна і генератора. А сам дизельний двигун (як на тракторі) коштує досить дорого. До того ж доведеться витрачати кошти на його обслуговування. А ще прикро, що такий двигун буде працювати досить рідко і з часом все одно вийде з ладу. Очевидно, економія на двигуні радує. Якщо генератор необхідний як джерело резервного та аварійного живлення, то кращого рішення за навісний генератор не придумаєш.
На практиці навісні генератори широко використовують в господарстві для резервного та аварійного живлення: зернометачів, доїльних апаратів, холодильників, насосів, обладнання майстерень, електроживлення офісних приміщень, для продовження світлового дня в теплицях і пташниках, для обігріву молодняка, освітлення і т.п. Потужні генератори вико­ристовують і для соціальних потреб. Жителі села будуть вдячні за кілька годин світла, а в лікарні це може врятувати життя.

Переваги використання в сільському господарстві:

Вигідні. Відносно невисока вартість навісного генератора швидко окупається. Використання доступне за рахунок на­явності в кожному господарстві трактора. Прості і зрозумілі в обслуговуванні.
Якісні. Виготовлені в Європі виключно з якісних комплек­туючих. При відповідному догляді, навісний генератор про­служить дуже довго. Генератор забезпечується гарантією та сервісом в Україні.
Надійні. Навісні електрогенератори витривалі і можуть працювати практично в будь-яких погодних умовах. Проста конструкція не схильна до поломок.
Витривалі. Генераторні установки виготовлені для про­фесійного використання. Тобто, можуть працювати безпе­рервно тривалий час. Це ніяк не позначиться на їх експлуа­таційних якостях. Можуть використовуватися не тільки як резервне, але і основне джерело електропостачання.
Мобільні. Перевозиться на навісці трактора відразу гото­вим до роботи. Це робить його мобільним і дозволяє швид­ко задіяти генератор на будь-якому об'єкті господарства.
Потужні. Широкий вибір моделей різної потужності від 12 до 52,4 кВт. Це дозволяє підібрати генератор для виконання завдань будь-якої складності.
Спеціалізовані. Для зварювальних робіт розроблено спеціальну модель, яка витримує великий струм та захищена від перегріву. Для живлення офісного обладнання про­понуємо генератор, укомплектований стабілізатором на­пруги, який генерує безпечну для комп'ютерної техніки си­нусоїду перемінного струму.
Прості. Для підключення електрообладнання має дві ро­зетки на 220в і одну на 380в. Обслуговує один тракторист.

Товар у продавців завжди найкращий, а от як показали себе генератори в роботі? Про це ми запитали у наших покупців.

СФГ "Роксолана", Дніпропетровська обл., Покровський р-н, с. Першотравневе. Головний агроном Леоненко Максим Анатолійович:
Максим Анатолійович, Ви придбали навісний генератор АУ 22 потужністю 17,6 кВт. Як він працює? Яке обладнання підключали?
Служить добре. За допомогою генератора працюємо на зерноскладі по 11 годин щодня: з 7 ранку до 7 вечора і годину на обід. Підключаємо та живимо електроенергією зернометача ЗМ-60 (11 кВт) і віялку СМ-4 (5,5 кВт). Раніше ми просто не віяли і не пересипали на цьому складі. А зараз за допо­могою генератора виконуємо всі необхідні роботи із зерном.
Скільки витратили палива при роботі з МТЗ-82?

Ми задіяли найстаріший трактор, який раніше у нас пра­цював рази два за рік. Витрати пального на ньому за 22 годи­ни роботи на 2 дні вийшли 52 л. Але якщо підремонтувати па­ливну систему трактора, то можна домогтися і менше 50 л.

Хто працює з генератором: потрібен електрик чи справ­ляється тракторист?
Сам тракторист. Там нічого складного в роботі з гене­ратором немає.
Чи є якісь побажання щодо роботи з генератором?
Та все добре. Єдине: під час перевезення, або роботи під час дощу бажано який-небудь чохол або накриття для нього придбати. Але це питання по суті вирішуване.
Іншому нашому покупцеві ми вдячні за відвертість. Вияв­ляється, в той час, коли ми переконуємо в доцільності навіс­них генераторів для виконання різноманітних робіт, є люди, які про таке обладнання мріють. І ми задоволені, що ми теж приклали зусилля, щоб мрія здійснилась.

ПП Недвига СІ..Запорізька обл., Запорізький р-н, с. Новопетрівка. Керівник Недвига Сергій Іванович.
- Сергій Іванович, телефонуємо з приводу навісного ге­нератора А\/ 27 потужністю 21,6 кВт, який ви у нас придбали. Хочемо поцікавитись його роботою.
-Так, вже працювали з ним. Підключали віялку СМ-4 і про­труювач насіння Фермер-3. Все працює відмінно. Запускаємо його за допомогою МТЗ-920. Зараз застосовуємо генератор для роботи з пшеницею. Насправді, я вже давно мріяв при­дбати такий генератор, але все ніяк не наважувався.
Бажаєш придбати? Телефонуй прямо зараз!
т.(0542) 781-316, 786-778, 770-322
т. 0 (800)503-153 (вартість дзвінка на цей номер опла­чується нами, при дзвінку зі стаціонарних телефонів)
Доставимо генератор до вашого міста.
Прочитано 2086 разів