Среда, 16 Июль 2014 14:24

Оригінальний зерновентилятор А3-2500 врятуэ ваше зерно, кукурудзу та соняшник

Оригінальний зерновентилятор А3-2500 врятуэ ваше зерно, кукурудзу та соняшникКожного року на зерновому ринку України відбувається чистий «обман» сільгосптоваровиробників, які власними силами вирощують кожну зернину, зібрану на своєму полі. Зернотрейдери пропонують ціну, яка іноді не перевищує вкладених грошей у вирощування. Дизельне пальне зараз не з дешевих та й ціна на запчастини підскочила вдвічі, якщо не в два з половиною раза. А ціна на зернові та ж сама, що і в минулі роки.

Як в анекдоті: Зустрілися два куми, один іншому і говорить: «Куме, куди котиться наша країна? Сало дорожчає, горілка дорожчає, газ дорожчає, бензин дорожчає!». Інший йому відповідає: «Ви праві, куме. Одне тільки радує – зарплата стабільна». ☺

Так і на зерно ціна стабільна, приблизно, як десять років тому. А кожному хотілося б жити в 20 столітті, а не в минулому і від результатів своє праці отримувати якусь рентабельність. Що є досить справедливо.

З допомогою зерновентилятора АЗ-2500 ви тепер зможете не продавати зерно, коли підпирає, і ціна найнижча, а зберігати в умовах власного господарства та продавати тоді, коли це вигідно вам!

На сьогоднішній день майже в кожному населеному пункті України успішно працюють зерновентилятори АЗ-2500. І ефективно допомагають господарям зберігати зерно якісно та без втрат. Тим господарям, які ще не мають чудо-помічника, радимо спробувати, та отримати результати, як це роблять успішні господарі вже не один рік.

Тим більше наближається сезон консервування зерна. За допомогою АЗ-2500 можна консервувати як товарне зерно, так і посівний матеріал.

Шановні наші клієнти, що вже придбали АЗ-2500, спробували і хочуть придбати ще, звертаю вашу увагу на те, що кількість пристроїв обмежена, в кінці жовтня буде остання поставка з Білорусії в цьому році.

ОРИГІНАЛЬНИЙ пристрій для активної вентиляції зернових культур можна придбати тільки в ексклюзивного постачальника в Україні ТОВ «НВП АГРОПОСТАЧ» в місті Суми, з доставкою по Україні. Відрізняє оригінал від підробок вентиляційний спис з оцинкованої сталі.

Зерно з вологістю понад 20% або зерно, яке гріється, можна й потрібно охолоджувати цілодобово та за будь-якої погоди. При активному вентилюванні зерна з вологістю до 20% треба враховувати вологість повітря, оскільки зерно здатне не лише віддавати вологу, а й вбирати її з довкілля. Загальне правило для охолодження активним вентилюванням таке: повітря має бути сухим та холодним, його температура – нижча за температуру зерна не менш ніж на 4-5°С в гарну погоду, а в хмарну та вологу – на 8-10°С. За таких умов насіння не лише охолодиться, а й, частково, підсушиться.

Щоб визначити, чи доцільно вмикати вентилятор в кожному конкретному випадку, вам треба знати температуру та відносну вологість повітря і температуру та вологість зерна, мати під рукою таку таблицю для визначення доцільності профілактичного вентилювання зерна:

Наші спеціалісти проконсультують вас та нададуть вичерпні відповіді на всі ваші питання. При потребі ви можете отримати інформацію про успішні господарства, які вже експлуатують ЗЕРНОВЕНТИЛЯТОР АЗ-2500 неподалік від вашого господарства.

АЗ-2500 – це високоякісний та високопродуктивний пристрій для активного вентилювання зерна, який відрізняється від решти подібних пристроїв низкою переваг:
  • ЗЕРНОВЕНТИЛЯТОР АЗ-2500 може експлуатувати одна людина;
  • потік повітря на виході вентиляційного спису – 2500 кубічних метрів на годину;
  • довжина вентиляційного спису – 2,6 метра;
  • діаметр вентилювання – 6-7 метрів
  • (при вентилюванні крупнозернистих культур – більше);
  • два режими роботи – НАГНІТАННЯ та ВСМОКТУВАННЯ.
  • Вага – 36 кг.
У вартість комплекту входить станція управління (пульт керування з тепловим захистом електродвигуна), електричні роз’єми (вилка-розетка).
Маємо можливість додатково комплектувати якісним кабелем живлення.

Вентилюйте зерно, так – для себе
І на продаж також вентилюйте,
Вентилюйте зерно, коли треба
Зігріваєтеся теж не горюйте.

ЗЕРНОВЕНТИЛЯТОР АЗ-2500 допоможе завжди:
Профілактичне вентилювання та дегазація,
АЗ-2500 ти знайди,
Допоможе і вам вентиляція.

Жучків-шкідників він знешкодить,
Підсушить відсотків на п’ять,
Ніколи він не зашкодить –
Під рукою на складі тримать.

Потужний він дуже та ефективний,
Справляється з задачами швидко.
На складі потрібний такий продуктивний,
З потворними копіями працювати всім гидко.

Зганяє в зерні температуру
Краще, ніж анальгін з аспірином в людей,
Не знайдете краще «кандидатуру»,
Не знайдете кращих ідей.

Придбайте АЗ-2500 ОРИГІНЛЬНИЙ,
Тільки в Сумах в АГРОПОСТАЧ,
В роботі буде ідеальний –
У вас не буде втрат та недостач!

Оригінальний зерновентилятор А3-2500 врятуэ ваше зерно, кукурудзу та соняшник
ТОВ «НВП «Агропостач»
(0542) 79-32-89 ● 099 211-02-07 ● 067 644-04-44
Прочитано 2516 разів