Среда, 16 Июль 2014 14:24

Продавайте зерно не тоді, коли підпирає, а тоді, коли вигідна ціна. Лідер вентиляції зерна – ЗЕРНОВЕНТИРЯТОР АЗ-2500

Продавайте зерно не тоді, коли підпирає, а тоді, коли вигідна ціна. Лідер вентиляції зерна – ЗЕРНОВЕНТИРЯТОР АЗ-2500Кожного року на зерновому ринку України відбувається чистий «обман» сільгосптоваровиробників, які власними силами вирощують кожну зернину, зібрану на своєму полі. Зернотрейдери пропонують ціну, яка іноді не перевищує вкладених грошей у вирощування. Дизельне пальне зараз не з дешевих та й ціна на запчастини підскочила вдвічі, якщо не в два з половиною раза. А ціна на зернові та ж сама, що і в минулі роки.

Як в анекдоті: Зустрілися два куми, один іншому і говорить: «Куме, куди котиться наша країна? Сало дорожчає, горілка дорожчає, газ дорожчає, бензин дорожчає!». Інший йому відповідає: «Ви праві, куме. Одне тільки радує – зарплата стабільна». 

Так і на зерно ціна стабільна, приблизно, як десять років тому. А кожному хотілося б жити в 20 столітті, а не в минулому і від результатів своє праці отримувати якусь рентабельність. Що є досить справедливо.

З допомогою зерновентилятора АЗ-2500 ви тепер зможете не продавати зерно, коли підпирає, і ціна найнижча, а зберігати в умовах власного господарства та продавати тоді, коли це вигідно вам!

На сьогоднішній день майже в кожному населеному пункті України успішно працюють зерновентилятори АЗ-2500. І ефективно допомагають господарям зберігати зерно якісно та без втрат. Тим господарям, які ще не мають чудо-помічника, радимо спробувати, та отримати результати, як це роблять успішні господарі вже не один рік.
Тим більше наближається сезон консервування зерна. За допомогою АЗ-2500 можна консервувати як товарне зерно, так і посівний матеріал.
Шановні наші клієнти, що вже придбали АЗ-2500, спробували і хочуть придбати ще, звертаю вашу увагу на те, що кількість пристроїв обмежена, в кінці жовтня буде остання поставка з Білорусії в цьому році.

ОРИГІНАЛЬНИЙ пристрій для активної вентиляції зернових культур можна придбати тільки в ексклюзивного постачальника в Україні ТОВ «НВП АГРОПОСТАЧ» в місті Суми, з доставкою по Україні. Відрізняє оригінал від підробок вентиляційний спис з оцинкованої сталі.

Зерно з вологістю понад 20% або зерно, яке гріється, можна й потрібно охолоджувати цілодобово та за будь-якої погоди. При активному вентилюванні зерна з вологістю до 20% треба враховувати вологість повітря, оскільки зерно здатне не лише віддавати вологу, а й вбирати її з довкілля. Загальне правило для охолодження активним вентилюванням таке: повітря має бути сухим та холодним, його температура – нижча за температуру зерна не менш ніж на 4-5°С в гарну погоду, а в хмарну та вологу – на 8-10°С. За таких умов насіння не лише охолодиться, а й, частково, підсушиться.

Щоб визначити, чи доцільно вмикати вентилятор в кожному конкретному випадку, вам треба знати температуру та відносну вологість повітря і температуру та вологість зерна, мати під рукою таку таблицю для визначення доцільності профілактичного вентилювання зерна:
Наші спеціалісти проконсультують вас та нададуть вичерпні відповіді на всі ваші питання. При потребі ви можете отримати інформацію про успішні господарства, які вже експлуатують ЗЕРНОВЕНТИЛЯТОР АЗ-2500 неподалік від вашого господарства.
АЗ-2500 – це високоякісний та високопродуктивний пристрій для активного вентилювання зерна, який відрізняється від решти подібних пристроїв низкою переваг:
 • ЗЕРНОВЕНТИЛЯТОР АЗ-2500 може експлуатувати одна людина;
 • потік повітря на виході вентиляційного спису – 2500 кубічних метрів на годину;
 • довжина вентиляційного спису – 2,6 метра;
 • діаметр вентилювання – 6-7 метрів
 • (при вентилюванні крупнозернистих культур – більше);
 • два режими роботи – НАГНІТАННЯ та ВСМОКТУВАННЯ.
 • Вага – 36 кг.
У вартість комплекту входить станція управління (пульт керування з тепловим захистом електродвигуна), електричні роз’єми (вилка-розетка).
Маємо можливість додатково комплектувати якісним кабелем живлення.

Вентилюйте зерно, так – для себе
І на продаж також вентилюйте,
Вентилюйте зерно, коли треба
Зігріваєтеся теж не горюйте.

ЗЕРНОВЕНТИЛЯТОР АЗ-2500 допоможе завжди:
Профілактичне вентилювання та дегазація,
АЗ-2500 ти знайди,
Допоможе і вам вентиляція.

Жучків-шкідників він знешкодить,
Підсушить відсотків на п’ять,
Ніколи він не зашкодить –
Під рукою на складі тримать.

Потужний він дуже та ефективний,
Справляється з задачами швидко.
На складі потрібний такий продуктивний,
З потворними копіями працювати всім гидко.

Зганяє в зерні температуру
Краще, ніж анальгін з аспірином в людей,
Не знайдете краще «кандидатуру»,
Не знайдете кращих ідей.

Придбайте АЗ-2500 ОРИГІНЛЬНИЙ,
Тільки в Сумах в АГРОПОСТАЧ,
В роботі буде ідеальний –
У вас не буде втрат та недостач!

Продавайте зерно не тоді, коли підпирає, а тоді, коли вигідна ціна. Лідер вентиляції зерна – ЗЕРНОВЕНТИРЯТОР АЗ-2500
ТОВ «НВП «Агропостач»
(0542) 79-32-89 ● 099 211-02-07 ● 067 644-04-44
Прочитано 1799 разів