Понедельник, 29 Сентябрь 2014 15:57

Доставка пенсії – як свято

Доставка пенсії – як свято«З нетерпінням чекаю на 7 число кожного місяця. Людмила, наша листоноша, приносить пенсію, а це для мене – як маленьке свято. Хочу тримати готівку при собі, а не на картці, тоді й до банкомату не треба їздити. Та й не завжди в банкоматі є гроші. А якщо є, то крупними купюрами. А наша листоноша принесе усе до копієчки, день у день! Ще й комунальні платежі прийме, щоб мені в черзі не стояти, а як треба – то й хліба купить і принесе! Я з нею ще люблю побалакати – все ж веселіше так», – ділиться своїми враженнями пенсіонерка Галина Миколаївна, яка отримує пенсію через Укрпошту.

Впродовж багатьох років Укрпошта виконує важливу соціальну функцію, покладену на нею державою, – виплачує і доставляє пенсію. У складній економічній ситуації в країні питання своєчасності та надійності отримання коштів для пенсіонерів є першочерговим. Пенсіонери, користуючись послугами Укрпошти, мають низку переваг.

Майже половина пенсіонерів України довіряє свої гроші Укрпошті – 6 млн. осіб отримує пенсії через пошту. Щорічно національний оператор поштового зв'язку доставляє споживачам майже 120 млн. пенсій.

Дуже важливо, що Укрпошта є лише посередником між державою та пенсіонерами і жодним чином не використовує їхні кошти в своїй господарській діяльності, на відміну від банківських установ. Тож пенсіонери застраховані від ризиків невиплат унаслідок банкрутства або погіршення фінансового стану тієї чи іншої установи.

Переваги отримання пенсій через Укрпошту змогли відчути на собі мешканці Донбасу. Навіть під час проведення бойових дій на території Східної України, де закрилися банки, Укрпошта по можливості доставляє людям пенсії. Стабільність і надійність роботи підприємства підтверджується роками роботи на ринку послуг поштового зв'язку, а також наявністю найбільш розгалуженої мережі – 12,5 тис. поштових відділень по всій Україні.

Тільки Укрпошта сьогодні виплачує пенсії з доставкою додому. Це зручно, надійно та безпечно! Не потрібно витрачати час та сили на пошуки потрібного банкомату, не будучи впевненим наперед, чи він працює і чи достатньо в ньому коштів, а в деяких банкоматах ще й комісію за послугу беруть. Крім того, банкомат зазвичай знаходиться далеко від дому, а мережа магазинів, особливо в сільській місцевості, ще не настільки розвинена, аби розрахуватися карткою. Водночас 40-тисячна армія листонош Укрпошти гарантовано доставить пенсію готівкою за будь-якої погоди та у призначену дату.

Пенсіонери зі стажем прекрасно знають, що листоноша не тільки видасть гроші, а й на дому може прийняти комунальні платежі, оформити передплату на газети та журнали, доставити товари, запропонувати поповнення мобільного зв’язку тощо. Крім того, неабияке значення для пенсіонерів має живе спілкування, адже листоноша – це людина, перевірена десятиліттями.

Згідно із законодавством, громадяни України мають повне право самостійно обирати спосіб одержання пенсії. Ніяка державна чи недержавна установа не може примусово переводити пенсіонера на обслуговування в інші установи чи банки.

Якщо ви хочете отримувати пенсії вдома, необхідно звернутися із заявою до управління Пенсійного фонду за місцем проживання, вказавши при цьому: «Пенсію прошу виплачувати поштою з доставкою додому».
Прочитано 2238 разів