Среда, 20 Август 2014 11:43

Чому для вентилювання зерна всі обирають зерновентилятори АЗ-2500?

Чому для вентилювання зерна всі обирають зерновентилятори АЗ-2500?Найкращий період для активної вентиляції зернових – це вересень-грудень. Саме в цю пору виникає найбільша проблема самозігрівання зернових. Причиною цьому є великий перепад температур впродовж доби. За допомогою Зерновентилятора АЗ-2500 ми цю проблему перетворюємо на перевагу. І вентилюємо вночі, коли температура значно нижча Чому ж все-таки 82% покупців обирають саме АЗ-2500? На це питання можемо відповісти чітко та ясно. АЗ-2500 має два режими роботи, ефективний , якісний, технологічно правильно вироблений з якісних матеріалів, вентиляційний спис – з оцинкованої сталі, довжиною 2,6 метра. Вентиляційна установка дійсно видає 2500 кубічних метрів повітря за годину. Легкий в експлуатації. Це тільки частина його переваг, про які з впевненістю та повною відповідальністю можуть сказати як виробник, так і представник виробника на території України. Але щоб обрати зерно вентилятор, необхідно чітко знати, чим відрізняється один від іншого.

По-перше, – це продуктивність. Якщо реальна продуктивність менша ніж 2500 куб. м/годину, то вентилювати треба довше, і це якщо для профілактики. А якщо з метою знищення осередку самозігрівання, то це взагалі малоймовірно. Тому що малої продуктивності повітря недостатньо для знищення осередку самозігрівання, і при цьому він повністю не зникає і повертається з ще більшою силою. І не вірте ніяким дослідженням «вчених», на які спираються горе-умільці, що клепають усякий непотріб.

Вірте досвіду своїх колег. Зерновентилятори АЗ-2500 працюють в кожній області і майже в кожному населеному пункті. Для чого взагалі зробили малопродуктивні пристрої? Адже не тільки в Україні горе-виробники в умовах гаражів роблять такі аератори, а й у німців і в болгар є такі охолоджувачі зерна. Відповідь дуже проста та логічна. Ці пристрої для вентилювання зерна до 50 тонн, для приватних садиб. Вирощує собі господар 3-5 га пшениці. Зберігати теж потрібно. От і використовують малопродуктивні та малоефективні вентиляційні установки. Це як, наприклад, генератор для сільськогосподарського чи фермерського підприємств. Необхідно 12-60 кВт, а для приватного сектору досить і 2-6 кВт.

По-друге, – це саме виготовлення та конструкційні особливості пристроїв. Пристрої українських «самоклепів» потрібно бачити своїми очима, щоб зробити висновки.

Завдання, які вирішуються завдяки АЗ-2500, можна розділити на три групи: охолодження, профілактика проблем під час зберігання та підсушування.

Охолоджуйте зерно активним вентилюванням для того, щоб:
■ зберегти зерно без втрати якісних показників до моменту сушки;
■ досягти оптимальної для довгострокового зберігання температури, якщо ви вирішили обійтися без штучної сушки; підсушування на 2-5% (5% – максимум, який вдавалося досягти);
■ знизити температуру зерна до оптимальних показників після високотемпературної сушки (при відсутності секції охолодження у сушарці).

Профілактичне активне вентилювання зерна дозволить вам:
■ збалансувати температуру та вологість в насипі зерна;
■ видалити тепло від дихання зернової маси, життєдіяльності комах та мікроорганізмів, завжди підтримувати оптимальну температуру;
■ попередити виникнення або ліквідувати осередки самозігрівання зерна;
■ освіжити зерно (збагатити киснем міжзерновий простір), позбавитися комірного запаху, покращити зовнішній вигляду зерна (колір, блиск, текучість);
■ попередити утворення кірки на поверхні зерна від міграції вологи;
■ видалити фуміганти з міжзернового простору (після обробки фумігантами);
■ контролювати розвиток комах та плісняви шляхом зниження температури зернової маси.

Профілактичне провітрювання рекомендують проводити кожні три місяці, якщо дозволяють погодні умови.

ОРИГІНАЛЬНИЙ пристрій для активної вентиляції зернових культур можна придбати тільки в ексклюзивного постачальника в Україні ТОВ «НВП АГРОПОСТАЧ» в місті Суми, з доставкою по Україні.

Наші спеціалісти проконсультують вас та нададуть вичерпні відповіді на всі ваші питання. При потребі ви можете отримати інформацію про успішні господарства, які вже експлуатують ЗЕРНОВЕНТИЛЯТОР АЗ-2500 неподалік від вашого господарства. Телефонуйте нам: (099) 211-02-07; (067) 644-04-44; (0542) 79-70-04.

АЗ-2500 – це високоякісний та високопродуктивний пристрій для активного вентилювання зерна, який відрізняється від решти подібних пристроїв низкою переваг. Конструктори АЗ-2500 подбали не тільки про високу продуктивність, а й про зручність експлуатації для оператора. ЗЕРНОВЕНТИЛЯТОР АЗ-2500 може експлуатувати одна людина. Тиск та продуктивність вентиляторної установки розраховано так, щоб діаметр вентиляції був максимальним, при цьому довжина вентиляційного спису дорівнює 2,6 метра. Хочемо з впевненістю сказати, що заявлені характеристики повністю відповідають реальним: потік повітря на виході вентиляційного спису – 2500 кубічних метрів на годину; довжина вентиляційного спису – 2,6 метра; діаметр вентилювання – 6-7 метрів (при вентилюванні крупнозернистих культур – більше); два режими роботи – НАГНІТАННЯ та ВСМОКТУВАННЯ. Вага – 36 кг.


У вартість комплекту входить станція управління (пульт керування з тепловим захистом електродвигуна), електричні роз’єми мама-папа.
З серпня виготовляється з ОЦИНКОВАНОЇ СТАЛІ. НЕ КУПУЙТЕ САМОКЛЕПІВ У ШАХРАЇВ! ДОВІРЯЙТЕ
ПРОФЕСІОНАЛАМ ТОВ «НВП «Агропостач»: (099) 211-02-07; (067) 644-04-44; (0542) 79-70-04.

ОРИГІНАЛЬНИЙ пристрій для активної вентиляції зернових культур можна придбати тільки в ексклюзивного постачальника в Україні ТОВ «НВП АГРОПОСТАЧ» в місті Суми, з доставкою по Україні.
Прочитано 1833 разів