Вторник, 16 Сентябрь 2014 15:49

Концерн BASF організував науково-практичну конференцію «Технології вирощування зернових»

Концерн BASF організував  науково-практичну конференцію  «Технології вирощування зернових»21 серпня, в м. Умань відбулася науково-практична конференція «Технології вирощування зернових», організована хімічним концерном BASF. Подія зібрала близько сотні українських аграріїв – фермерів, представників найбільших сільгоспвиробників, дистриб’юторів і насіннєвих компаній. Під час конференції учасники обговорили низку актуальних питань для аграрного бізнесу України, зокрема важливість протруєння насіння, практику внесення гербіцидів, регулятори росту рослин, технологічні системи захисту посівів, а головне – цінові перспективи на аграрному ринку в 2014 році.

«Цього року ціни на сільськогосподарські культури в світі знизилися. В Україні ціна на пшеницю зменшилася з 234 до 204 дол. США за 1 тонну в порівнянні з минулим роком, ціна на кукурудзу – з 203 до 177 дол. США, ціна на соняшник – з 499 до 389 дол. США, – зазначив Артем Росляков, керівник групи маркетингових і фінансових сервісів BASF, під час виступу про цінові перспективи аграрного ринку. – Тим не менше, є всі підстави очікувати, що навесні 2015 року ціни на продовольчу пшеницю, сою, кукурудзу та ріпак зростуть. Саме тому українським аграріям варто продовжувати вирощувати ці культури та не поспішати з продажем нинішнього врожаю».

«Ми в BASF переконані, що праця аграрія є найважливішою на Землі. В Україні є величезний потенціал для розвитку сільського господарства, і ми докладаємо всіх зусиль, щоб допомогти українським аграріям використовувати його якомога краще. Зокрема двічі на рік ми організовуємо конференції, на яких знайомимо їх із технологіями вирощування різних культур, а також розповідаємо про цінові перспективи на міжнародному аграрному ринку, для того, щоб українці мали змогу не лише вирощувати гарні врожаї, але й з максимальною вигодою реалізовувати продукцію», – зазначив Тіберіу Діма, керівник департаменту Агробізнесу BASF в Україні, Молдові та країнах Кавказу.

Компанія BASF – хімічна компанія
BASF – лідер світової хімічної галузі: The Chemical Company. Портфель пропозицій концерну включає хімікати, пластмаси, спеціальні хімікати, засоби захисту рослин, а також нафту та природний газ. У своїй діяльності ми поєднуємо економічні досягнення, соціальну відповідальність і дбайливе ставлення до навколишнього середовища. Спираючись на наукові досягнення та інновації, ми допомагаємо нашим клієнтам вирішувати поточні та перспективні завдання, що стоять перед суспільством.

Високоякісні продукти і системні рішення від BASF роблять внесок у заощадження ресурсів планети, у забезпечення її жителів здоровим харчуванням і продовольством, у поліпшення якості життя. Такий підхід відповідає нашому корпоративному девізу: «Ми створюємо хімію задля сталого майбутнього». Обсяг продажів концерну BASF у 2013 році становив майже 74 млрд. євро, а загальна кількість співробітників перевищила 112 тисяч осіб.
Детальніша інформація знаходиться на сайті www.agro.basf.com
Сайт підрозділу засобів захисту рослин BASF в Україні: www.agro.basf.ua

Концерн BASF організував  науково-практичну конференцію  «Технології вирощування зернових»
Підрозділ засобів захисту рослин BASF

Підрозділ засобів захисту рослин (Crop Protection) у складі концерну BASF є постачальником інноваційних рішень для захисту рослин, декоративного рослинництва і боротьби зі шкідниками сільського господарства. Портфель розробок підрозділу містить технології обробки насіння і біологічного контролю, а також рішення для вирощування рослин в умовах нестачі води та поживних речовин. Компанія BASF залишається одним із світових лідерів у виробництві таких засобів захисту рослин як фунгіциди, інсектициди, гербіциди та ін.
 
Прочитано 1576 разів