Вторник, 16 Сентябрь 2014 14:11

«ІнтерАГРО 2014»

«ІнтерАГРО 2014»Сільське господарство як найперспективніша галузь України постійно розвивається, потребуючи сучасних розробок як в сільськогосподарській техніці і обладнанні, так і в технологіях господарювання. Тому запрошуємо всіх, хто має бажання тримати руку на пульсі сучасних надбань науки та техніки, отримати досвід та поділитися своїм, домовитися про співпрацю, взяти участь у 10-й міжнародній виставці рентабельного, високоефективного сільського господарства «ІнтерАГРО 2014», яка цього року пройде з 28 по 31 жовтня у Києві під дахом виставкового центру «КиївЕкспоПлаза». Організатором події традиційно виступає ТОВ «Київський міжнародний контрактовий ярмарок».

За 10 років своєї успішної роботи виставка «ІнтерАГРО» набула ряду позитивних змін. Так, наприклад, минулорічна виставка відбулася вже у новому форматі європейського рівня, адже більшість її учасників були виробниками сільськогосподарської техніки та обладнання.

«ІнтерАГРО» – місце зустрічі лідерів агропромислового комплексу, один з наймасштабніших виставкових проектів, які проводяться в країні, що набув вітчизняного і міжнародного визнання та репутації виставки європейського формату. Про це свідчить підтримка заходу з боку Міністерства аграрної політики та продовольства України, уряду Франції та Німецької асоціації виробників сільськогосподарської техніки VDMA.

Понад 300 компаній з провідних аграрних країн світу на виставці «ІнтерАГРО 2014» представлять: сільськогосподарську техніку, обладнання для ремонту та сервісного обслуговування, запасні частини та комплектуючі, системи поливу і зрошення, біоенергетику, органічне та точне землеробство, переробку і утилізацію відходів, засоби виробництва (насіння, добрива, ЗЗР, ПММ), програмне забезпечення, транспорт і логістику, лабораторне та ваговимірювальне обладнання, засоби малої механізації, фінанси і аудит, менеджмент і агроконсалтинг на виставковій площі понад 30000 кв. м.

Відомо, що той, хто володіє інформацією, володіє світом. Тож запрошуємо всіх бажаючих отримати необхідні знання на численних семінарах, конференціях, «круглих столах», майстер-класах, які буде проведено в рамках виставки «ІнтерАГРО 2014». Їх тематика формується у відповідності до актуальних проблем АПК, з урахуванням останніх світових тенденцій. Учасники ділової програми зможуть поспілкуватися з кращими фахівцями України та світу, отримати корисні консультації та достовірну інформацію про стан та шляхи покращення сучасного аграрного ринку.

В рамках програми ділових заходів будуть проведені:
● конференція: «Організації технічного обслуговування та ремонту сільськогосподарської техніки в Україні. Стан, проблеми, оптимізація витрат, інноваційні технології»;
● міжнародна конференція: «Що день прийдешній нам готує? Сучасні тенденції та перспективи нормативно-правового регулювання агробізнесу України»;
● міжнародний семінар: «Ефективне свинарство»;
● День Франції в Україні на тему: «Чи є диверсифікація рішенням нових викликів в агровиробництві (енергетичний та фінансовий голод)?»;
● міжнародний семінар: «Практичні аспекти стрип-тіл та GPS технологій як складових точного землеробства».

Також в рамках виставки буде організовано роботу консультаційного центру та «гарячої лінії» «Правове поле» для фахівців аграрного бізнесу України. Експерти, юристи аграрної та земельної практик, практики нерухомості та інфраструктурних проектів безкоштовно консультуватимуть з більшості актуальних питань галузі. Більш детальна інформація на сайті виставки.

З метою більш широкого інформування фахівців сільськогосподарських підприємств про останні технологічні рішення в аграрній техніці та обладнанні, в рамках виставки «ІнтерАГРО 2014» вдруге буде проведено міжнародний технічний конкурс кращих інноваційних рішень у сільськогосподарській техніці та обладнанні «InterAGRO Innovation Award».

Активна участь компаній у першому конкурсі свідчить про те, що даний конкурс актуальний і необхідний для користувачів аграрних ресурсів. Впевнені, що його проведення під егідою виставки «ІнтерАГРО» і надалі стимулюватиме сільськогосподарські підприємства та організації впроваджувати інновації в серійне виробництво або комерційне використання.

Скористайтесь унікальною нагодою стати учасником головної сільськогосподарської події країни – виставки «ІнтерАГРО 2014», адже це невичерпне джерело інформації для визначення стратегії технічного розвитку сільськогосподарських підприємств.

Чекаємо на вас 28-31 жовтня на «ІнтерАГРО 2014»!

Більш детальна інформація на сайті www.interagro.in.ua
або за телефонами дирекції: (044) 490-64-69 і (044) 461-93-68
Прочитано 1878 разів
Інші матеріали у цій категорії: « Сколько стоит холод? Стратегія якості »