Четверг, 17 Июль 2014 10:34

Моніторинг урожайності від компанії Агрі 2.0

Моніторинг урожайності  від компанії Агрі 2.0Сьогодні всі говорять про інноваційні технології точного землеробства, які вважаються одними з прогресивніших напрямків розвитку сільського господарства. Що ж таке точне землеробство? Курсовказівники і системи автоматичного керування чи системи диференційованого внесення добрив або висіву? Точне землеробство – це насамперед комплексний підхід до ведення сільського господарства, який передбачає максимально економне використання ресурсів і потенціалу ґрунту, мінімізацію собівартості кілограма продукції, а також максимізацію врожаю з 1 га оброблюваних земель. Спеціалісти компанії Агрі 2.0 володіють новітніми знаннями в області точного землеробства і раді поділитися ними з українськими сільгоспвиробниками. Сьогодні ми розповімо про систему картування врожайності та автоводіння від провідного американського виробника Raven (Raven Ind.).

Моніторинг урожайності з системою SmartYieldTM Pro від Raven. Навіщо?

Моніторинг врожайності допомагає виявити проблемні ділянки поля і в подальшому прийняти правильні рішення. Зазвичай урожай в межах одного поля варіюється від 30% до 150% від середнього врожаю. Картування врожайності – це реальний шанс для виробників зерна оцінити свої врожаї, порівняти їх з попередніми роками, спрогнозувати майбутні врожаї та прослідкувати, чи весь зібраний урожай відправлений на зберігання. Крім того, моніторинг передбачає можливість одержувати інформацію про вологість зерна в режимі реального часу.

Компанія Агрі 2.0 пропонує систему моніторингу врожайності і вологості зерна SmartYieldTM Pro, яка ідеально працює в поєднанні з польовим комп’ютером Envizio ProTM, встановлюється на будь-який комбайн і виключає неточності при зборі врожаю!

Як працює система Smart YieldTM Pro?

Моніторинг урожайності включає в себе 2 етапи:
  1. Збирання врожаю комбайном, що обладнаний GPS-приймачем, сенсором вологості та сенсором реєстрації зерна, що поступає в бункер. Комбайн, рухаючись по полю, визначає свої координати і фіксує кількість зерна, що поступила з цієї ділянки. Одночасно відбувається вимірювання вологості зерна.
  2. На основі даних, отриманих при збиранні врожаю, створюються карти врожайності, які дозволяють точно визначати, де і як в межах одного поля відрізняється врожайність. В подальшому ці карти будуть використані для виявлення проблемних ділянок і причин коливання врожайності.
Моніторинг урожайності  від компанії Агрі 2.0ВИЗНАЧЕННЯ ПОТЕНЦІАЛУ ПОЛЯ І МАКСИМІЗАЦІЯ ВРОЖАЙНОСТІ ПРИ МІНІМІЗАЦІЇ ЗАТРАТ

– Швидкий і простий спосіб визначення проблемних зон;
– Можливість точно визначати слабкі ділянки поля і порівнювати їх з іншими;
– Можливість відстежувати кількість зібраного врожаю на кожному полі і господарстві.
Найпопулярніший курсовказівник Cruzer II від Raven

– Простий монтаж та легка експлуатація. Сенсорний екран 5,7”.
– Денний та нічний режими навігації.
– Зменшення перекриттів або пропусків дозволить не тільки заощадити на посівному матеріалі, добривах, хімікатах чи пальному, а й збереже майбутній урожай від подвійного обробітку гербіцидами.
– Чотири режими навігації.
– Режим «з висоти пташиного польоту» дозволяє побачити оброблену частину поля і необроблені ділянки.

Система Cruzer II забезпечує точність паралельного водіння 15-20 см на безкоштовному сигналі завдяки технології Glide.

Така точність зберігається навіть при роботі під лісосмугами. При необхідності виконання робіт з RTK точністю (±2 см) є версія обладнання, підготована до прийому RTK сигналу – Cruzer II RTK. Також Cruzer II RTK може бути під’єднаний до вже існуючої RTK-мережі без необхідності встановлення власної базової станції. Cruzer II сумісний з системою автоматичного рульового керування SmartTrax MD і з гідравлічним автопілотом SmartTrax .

Найкраще співвідношення ціна/якість на ринку Автоматичне водіння з SmartTrax MD від Raven.
Моніторинг урожайності  від компанії Агрі 2.0Конструктивні можливості механічного підрулюючого пристрою дозволяють зберігати обрану траєкторію весь день. Система SmartTrax MD – доступна альтернатива гідравлічним системам автоматичного керування. На пристрої є хомут, який легко замикається навколо рульової колонки.

– Пряма механічна передача для виключення прослизання
– 3-D компенсація нерівностей рельєфу
– Увімкнення за допомогою педалі
– Автоматичне калібрування системи
– Низький рівень шуму для комфорту водія в кабіні
– Запам’ятовує налаштування 5 машин, на яких був попередньо установлений

вул. Одеська, 50, оф. 604, м. Черкаси, 18023
Тел./факс: (0472) 36-09-84
Моб.: (067) 474-41-22
web: www.agri2.com.ua

Прочитано 4685 разів