Среда, 20 Август 2014 12:04

Зерносушарки без газу та солярки

Зерносушарки без газу та соляркиДовідка: турецька компанія OZSU (ОЗСУ) відома як виробник мобільних зерносушарок за останні роки витиснула з турецького ринку італійські мобільні зерносушарки і поширила ринок збуту до 18 країн світу.

Взагалі, зерносушарки OZSU (ОЗСУ) можуть працювати і на газі, і на солярці. По бажанню покупця виробник комплектує їх пальниками відомої італійської фірми RIELLO. В такому вигляді сушарки ОЗСУ будуть відрізнятися від своїх конкурентів суттєво нижчою ціною.

Але більш цікава пропозиція від виробника ОЗСУ – це сушарки на твердому паливі. Спонукало робити такі сушарки висока ціна в Туреччині на дизпаливо (вдвічі більша, ніж в Україні) та такі самі, як в Україні, складнощі з отриманням газу для використання. Тож з появою сушарок на твердому паливі турецькі фермери активно почали відмовлятися від газу та дизпалива.

Чим же цікава турецька сушарка ОЗСУ? Конструкторам вдалося компактно розмістити на рамі сушарки теплогенератор з пальником, який спалює паливо у так званому киплячому шарі. Тобто паливо не лежить, а постійно, під дією повітря, знаходиться у русі. В такому стані воно повністю згорає, віддаючи усе тепло та залишаючи щонайбільше 3% золи.

Завантаження палива у теплогенератор сушарки ОЗСУ автоматизоване. Також в автоматичному режимі відбувається процес сушіння зерна. Оператору треба тільки дати команду на завантаження вологого зерна у сушарку та вивантаження сухого.
Зерносушарки без газу та соляркиЩо стосується якості та надійності, судіть самі: комплектуючі до зерносушарок ОЗСУ поставляють відомі європейські виробники, ці сушарки сертифіковані не тільки в Туреччині, але й в Західній Європі. Тож дилер в Україні – компанія ФІНПРО – надає дворічну гарантію.

При практично однакових витратах пального на 1 тонно/відсоток – вартість 1 тонни дизельного пального 15 000 грн., а вартість 1 тонни пелет (брикетів) – 900-1600 грн.

Вартість сушки 1 тонно/відсоток на ОЗСУ коливається від 8 до 15грн. і залежить тільки від виду палива.

Паливні брикети – це облагороджений, доведений до ідеального, вигляд біопалива. Таке паливо виробляється з чистої деревної тирси, соломи, лушпиння соняшнику та інших відходів агрокультур, заздалегідь висушених, спресованих під великим тиском при високій температурі. При бажанні і великій кількості відходів агрокультур – виробник може сам виробляти брикети. Обладнання коштує від 40 000 грн.

Робимо модернізацію наявних в господарстві сушарок на газі та солярці на ТВЕРДОПАЛИВНУ, за допомогою доставки і установки твердопаливного казана.

Казан на 1 мВт без вентилятора 18 520 євро, з вентилятором – 22 100 євро.
Казан на 1,5 мВт без вентилятора 30 870 євро, з вентилятором – 36 180 євро.

Чому ціна без вентилятора і з ним? На сушарках з дизельними пальниками є вентилятори, і ми можемо використовувати їх. У вартість включені доставка, монтаж та 1 рік гарантії.

► Ємність зерносушарок ОЗСУ від 10 до 60 куб. м
► Продуктивність по кукурудзі від 25 до 165 тонн за добу при знятті 14% вологи.
► Гарантія – 2 роки!

Детальніше можна дізнатися у офіційного дилера OZSU в Україні – ПП «ФІНПРО»:
Тел./факс: 048-729-57-31; моб.: (096) 813-5202; kasmet2@ukr.net
Прочитано 4997 разів