Среда, 20 Август 2014 11:51

Фермер України 2014. Біоенергетика як альтернатива природному газу

Фермер України 2014. Біоенергетика як альтернатива природному газу27 травня 2014 року в Міністерстві аграрної політики та продовольства України відбулася нарада з питань розвитку біоенергетики в аграрному секторі України. Під час наради було обговорено стан та перспективи використання біогазу, рідких палив та твердого біопалива. Також розглядався досвід використання місцевого палива для опалення виробничих та побутових приміщень, наявність сировинної бази енергетичних культур тощо.

На прикладі європейського та світового досвіду аграрною біоенергетикою, як правило, займаються кооперативні формування, а фермерські господарства широко використовують альтернативні енергоносії у своїй повсякденній діяльності.

В зв’язку з цим організатори виставки «ФЕРМЕР УКРАЇНИ 2014» Асоціація фермерів та приватних землевласників України, а також Союз сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів України прийняли рішення про формування окремої експозиції «БІОЕНЕРГЕТИКА В АГРАРНОМУ СЕКТОРІ УКРАЇНИ», де буде представлено обладнання та технології по виробництву біогазу, рідкого та твердого біопалив, обладнання для обігріву приміщень та сушки зернових, а також проведено конференцію, на якій буде розглянуто питання вирощування, заготівлі та зберігання біоенергетичної сировини сільськогосподарськими кооперативами, технології та обладнання для виробництва біоенергії, шляхи фінансування біоенергетичних проектів.

Особливо актуально питання розвитку біоенергетики стало після припинення «Газпромом» постачання природного газу до України.

Експозиція буде формуватися в рамках XVII сільськогосподарської виставки «ФЕРМЕР УКРАЇНИ 2014», яка відбудеться з 10 по 12 вересня 2014 року, на території Національного комплексу «Експоцентр України» (м. Київ, пр-т Академіка Глушкова, 1).

Повну інформацію про виставку, умови участі та розміщення учасників можливо отримати на Інтернет-сайті розпорядника виставки: www.farmer-ukr.com, або ж на сайтах організаторів Асоціації фермерів www.farmer.co.ua та Союзу кооперативів www.coop-union.org.ua.

Розпорядник виставки:
ТОВ «ГОСПОДАР ЕЦ», м. Київ, вул. Патріса Лумумби, 21, оф. 417.
Тел./ф: (044) 501-78-23, 501-78-24; ел. адреса: farmexpo@ukr.net

ЗБОРИ ЛІДЕРІВ ФЕРМЕРСЬКОГО РУХУ

11 вересня 2014 року, під час проведення сільськогосподарської виставки «ФЕРМЕР УКРАЇНИ – 2014» відбудуться Всеукраїнські збори лідерів фермерського руху.

На збори запрошуються голови обласних та районних Асоціацій фермерів, голови сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів, власники особистих селянських господарств та небайдужі до подальшого розвитку фермерства селяни.

На зборах селяни будуть мати змогу поспілкуватися з представниками органів влади, керівництвом Мінагрополітики, Кабінету міністрів та Верховної Ради України, які будуть запрошені на цей захід. Будуть розглянуті питання діяльності фермерських господарств в сучасних умовах (шляхи енергозаміщення російського газу, біоенергетика, екологічне землеробство як шлях до зменшення використання мінеральних добрив, умови для виходу сільськогосподарської продукції на європейські ринки, кооперація як шлях до стабільності на зерновому ринку, тощо).

Під час роботи виставки будуть проведені конференції, семінари та круглі столи з питань біоенергетичних технологій, екологічного землеробства та впровадження технологій по відновленню родючості ґрунту, крапельного зрошення, рибництва в умовах закритих водойм, фінансової підтримки сільськогосподарських товаровиробників Державою та міжнародними фінансовими організаціями.
За додатковою інформацією просимо звертатися до виконавчої дирекції Асоціацї (044-228-48-19, farmasuk1@ukr.net) , або ж до розпорядника виставки ТОВ «ГОСПОДАР ЕЦ» (044-501-78-23, 501-78-24, farmexpo@ukr.net).
Прес-служба АФЗУ


Прочитано 3331 разів