Вторник, 29 Июль 2014 13:44

Підтвердження класу

Підтвердження класуВ рамках ХХVІ Міжнародної агропромислової виставки «Агро-2014» Миколаївську область традиційно, одинадцятий рік поспіль, представляв сільськогосподарський виробничий кооператив «Агрофірма «Миг-сервіс-агро» Новоодеського району (керівник – Сергій Степанович Іванов). Агрофірма експонувала 29 голів племінних свиней, в тому числі: свиноматку з 12 поросятами породи дюрок, трьох свинок породи ландрас та трьох кнурців породи дюрок.

Зазначене підприємство є лідером племінного свинарства не тільки нашої області, а й України, має чотири племінних статуси – племінного заводу з розведення свиней трьох порід (дюрок, ландрас, велика біла) та статут племінного підприємства зі свинарства.

Племінне поголів’я та спермопродукція СВК «Агрофірма «Миг-сервіс-агро» користується попитом майже у всіх регіонах України.

Результати експонування племінного пого­лів’я були очікуваними і в цьому році. Все поголів’я племінних свиней було по достоїнству оцінене (Золота медаль – за високі досягнення в селекційно-племінній роботі та у розвитку свинарства, три дипломи) та успішно реалізоване іншим господарствам та фізичним особам.

Безумовно, зазначений успіх – це результат багаторічної роботи фанатично відданої своїй справі людини – керівника господарства Сергія Степановича Іванова та його однодумців і спеціалістів: Федора Андрійовича Бородаєнка, Віктора Васильовича Косова, Алли Вікторівни Коцюбинської, Ірини Володимирівни Ткаленко та інших.

Слід зазначити, що С.С. Іванов є активним пропагандистом розвитку свинарства в нашому регіоні та щорічно залучає до відвідування виставок керівників господарств Новоодеського та інших районів.

Під час проведення експонування тварин члени делегації, керівники та спеціалісти обласних агропромислових відомств мали можливість поспілкуватися з міністром аграрної політики та продовольства України І.В. Швайкою та почути відповіді на різні проблемні запитання.

В цілому участь в ХХVІ Міжнародній агропромисловій виставці «Агро-2014» для нашої області виявилась доволі плідною.

Маємо надію на продовження в наступні роки запровадженої СВК «А/ф «Миг-сервіс-агро» традиції участі в щорічних міжнародних виставках «Агро» та залучення до цього якомога більшого контингенту суб’єктів господарювання нашої області.

Наразі вітаємо керівника і спеціалістів СВК «А/ф «Миг-сервіс-агро» з черговим значним досягненням в галузі свинарства та бажаємо подальших трудових успіхів на благо нашої України.
 
Підтвердження класу   Підтвердження класу Підтвердження класуМ.І. БАКУН
начальник відділу організації виробництва, маркетингу продукції тваринництва
та племінної справи департаменту агропромислового розвитку Миколаївської облдержадміністрації
Прочитано 2111 разів