Четверг, 03 Июль 2014 15:55

Допомога для зерна. АЗ-2500 М - вибыр зерновентилятора в господарство, як для себе

Допомога для зерна. АЗ-2500 М -  вибыр зерновентилятора в господарство, як для себе
Сьогодні на ринку України представлені зерновентилятори АЗ-2500 М від білоруського виробника. АЗ-2500 М – це зроблений на заводі з якісного матеріалу пристрій для активної вентиляції зерна. Він може з суттєвою перевагою конкурувати з будь-яким аналогічним пристроєм європейського виробництва. За 2012-2013 роки сотні сільськогосподарських підприємств та десятки елеваторів відчули перевагу в роботі АЗ-2500. ЗЕРНОВЕНТИЛЯТОР 2014 року – АЗ-2500 Модернізований. В 2014 році матеріали та комплектуючі стали ще кращими.

Деякі господарі, в цілому, дуже скептично ставляться до зерновентиляторів, спробувавши їх в роботі. Виникає питання, чому? Яскравим прикладом такого ставлення є малюнок 1. При вентилюванні зерна все грає велику роль: і якість вентиляторної установки, і її центрування, і якісні перехідники, зроблені суворо під певним кутом. Це – якщо не заглиблюватися в тиск вентиляційної установки – продуктивність, яку завжди, як і всі інші параметри, намагаються завищувати. Купивши в українських горе-самоклепів зерновентилятор, зроблений однією лівою в гаражі молотком на похмілля (без перебільшення), звичайно ж, ніякого ефекту в роботі ви не побачите. Побачите лише дуже сумнівну та ганебну якість «творіння» в більшості випадків з решета прямокутної продовгуватої форми. Є випадки і круглої форми. Виходить як в пісні про любов: «Я его слепила из того, что было». От тільки не всі полюбили ці творіння, бо виробом це не можна назвати. Двигун, в більшості випадків, виходить із ладу. Якщо звернути увагу на перехідники, реально, без перебільшення зроблені молотком, то про що далі можна розмовляти?
Хіба можна в цьому випадку говорити про аеродинамічні властивості повітряного потоку в «розрізі»? Чи про зручність використання? Це окрема тема для розмови. А про ефект взагалі ніякої розмови бути не може! Яка розмова, якщо немає ефекту?

При роботі вентилятор трусить, «як Тарасову хату».Чому горе-самоклепи не думають про те, що наукові розрахунки проводяться роками працівниками заводу-виробника? І практичні випробовування теж тривають не один рік. Тільки в таких умовах можна отримати надійний, якісний та головне – ефективний пристрій. Такий, як АЗ-2500.

От вам і відповідь на скептичне ставлення деяких господарств до «ЧУДО-ПРИСТРОЇВ», які в кожному господарстві, в якому вони є, «врятували» тисячі тонн зерна. А ті господарі, які відразу обрали АЗ-2500, залишаються під ефектом вражень цілий рік. Допомога для зерна. АЗ-2500 М -  вибыр зерновентилятора в господарство, як для себеАдже спочатку при збиранні АЗ-2500 сприяє фізичному дозріванню зерна, підсушує зерно, знищує осередки самозігрівання, нейтралізує шкідників, вентилює для профілактики, проводить дегазацію, видаляє запах зіпрілості, збагачує сухе зерно киснем, охолоджує зерно в зимовий період з метою консервування, а навесні пробуджує посівний матеріал, підігріваючи його теплим весняним повітрям.

Продуктивність:

потік повітря – 2500 куб. м/годину,
глибина вентиляції – 2,6 м,
діаметр вентилювання –до 7 м (експериментально),

два режими роботи:
нагнітання та всмоктування.
Вага 36 кг.

Прочитано 2050 разів