Четверг, 03 Июль 2014 15:14

Економія та прибуток - не у збереженні,а у відборі


Економія та прибуток - не у збереженні,а у відборі«Веселі» часи настали... І перша реакція у деяких господарів – економити, щоб вижити. Розумна річ – економія, але вона полягає не у тому, щоб закопати гроші за хатою, а в тому, щоб ці гроші правильно вкласти, зробивши правильний ВІДБІР. «Відбір чого?» – запитаєте ви. Відбір техніки, на якій ви працюєте. І перш за все – зерносушарки. Результат всієї праці в полі – це зерно, і якщо зуміти його якісно висушити – це дасть можливість зберігати зерно довго і без проблем, маючи можливість продавати саме в той час, коли на нього найвища ціна. А це – гарантований прибуток.
То ЯКІ саме зерносушарки рекомендують фахівці та господарі-практики? Це зерносушарки СЗ-6, СЗ-10, СЗ-16 виробництва Промислової групи «Завод агропромислових технологій», Україна. Послухаємо фахівців:

ПП «Ігнатеко Є.А.», Київська обл., Миронівський р-н., с. Грушів. Директор – Євген Анатолійович:

– Придбали зерносушарку СЗ-6 навесні 2013 року. Разом з монтажем зерносушарки нам перенесли ЗАВ. Вартість нової зерносушарки, зерноочисної машини і перенесення з місця на місце металоконструкції ЗАВ була менше вартості нової імпортної пересувної сушарки, яку ми хотіли придбати. Господарство у нас невелике і своє зерно ми пересушили за тиждень. Тому вирішили сушити сусідам, щоб відпрацювати частину понесених витрат. На послугах ми повернули більше половини вартості комплексу. Тепер замовили додатковий модуль: хочемо збільшити продуктивність сушарки в два рази.

ПП «Слівкін О.М.», Сумська обл., Тростянецький р-н., с. Люджа. Директор – Олександр Миколайович:

Економія та прибуток - не у збереженні,а у відборі– Замовив сушарку СЗ-10 восени 2012 року. Так як я купував напередодні зими, зміг вибити у хлопців хорошу знижку. Сушарка мені відбилася за один сезон. Землі у мене до 800 га. Урожай видався великий і все зерно було вологе. Довелося сушити навіть зернові. Я першим в районі закінчив збирання зернових. Багатьом завадили дощі і у сусідів були великі втрати врожаю, плюс до всього дощ вимив клейковину з зерна, і воно стало фуражним. А у мене вся пшениця третього класу. Потім сушив гречку, насіння соняшнику, кукурудзу. Наприкінці літа попросив хлопців зробити мені ЗАВ. За два тижні вони привезли і змонтували два бункери, зерноочисні машини, прив’язали все до зерносушарки. Тепер у мене всі роботи на току механізовані.

ФГ «Казачанське», Харківська обл., Золочівський р-н, с. Гур’їв Козачок. Директор – Анатолій Павлович:

– Сушарку СЗ-16 нам поставили влітку 2012 р. Господарство у нас велике, в сівозміні багато кукурудзи. У добу сушимо більше 200 тонн кукурудзи. Поки у нас не було своєї зерносушарки, возили до сусідів, сушили на американській сушарці, віддавали за це половину врожаю. Тепер все зерно кладемо на склад. І кукурудзу починаємо продавати, коли ціна максимальна. Сушарка проста і надійна.

Деякі характеристики зерносушарок СЗ:


Якісні: Всі деталі зерносушарок СЗ виконані з високоякісного металу, стійкого до корозії, тому зерносушарки працюють на відкритих майданчиках в будь-яких кліматичних умовах. На відміну від імпортних сушарок, пальник винесений за модуль, тому пожежна безпека зерносушарок СЗ на порядок вища.

При переході із модуля в модуль зерно проходить через інвертор, який перемішує та перенаправляє потоки зерна. Завдяки цьому досягається висока рівномірність просушування зерна. Таке зерно зберігається довго без самозігрівання та псування.

Продуктивні: Зерносушарки СЗ мають продуктивність від 6 до 50 тонн за годину. Модульний тип дозволяє легко збільшувати продуктивність зерносушарки: СЗ-6 + додатковий модуль = СЗ-10 та ін. Сушарки поточного типу, тож і кукурудзу можна сушити потоком, що дає максимальну продуктивність за одну добу.

Економічні: Сушарки мають зону охолодження; повітря з неї повертається в сушарку, тобто реалізовано механізм повторного використання тепла.

Зерносушарки майже «всеїдні»: в якості пального можна використовувати газ, ДП, пічне піролізне пальне, дрова, брикети, пелети, лушпиння та ін. Один пальник використовується для подачі сушильного агенту (гарячого повітря) на всі модулі, що значно здешевлює конструкцію. Зерносушарки СЗ мають доступну розумну ціну і завдяки своїм високим технічним характеристикам окупаються лише за один сезон!

Легкі в обслуговуванні: зерносушарки СЗ прості та зрозумілі в роботі. Оснащені сигналізацією про аварійні ситуації та термометром.

Завдяки тому, що це вітчизняне обладнання, господар завжди може отримати кваліфіковані консультації фахівців підприємства-виробника, а якщо потрібно, – запчастини і комплектуючі (хоча, як показала багаторічна практика, потреба в цьому виникає досить рідко).
Отже, промислова група «Завод агропромислових технологій» запрошує вас, шановні господарі, до взаємовигідної співпраці та пропонує:
  • зерносушарки СЗ, а також: – норії; – самопливи зернові;
  • клапани перекидні; – транспортери шкребкові; – бункери для зерна;
  •  проводимо реконструкцію зерноочисних комплексів.

Материал предоставлен газетой «Агроснаб Черноземья Украина»

Завод агропромислових технологій
Харківська обл., смт Комсомольський
Тел.: (050) 305-05-98, (099) 750-24-92, (057) 731-51-35, (068) 070-85-86Прочитано 1801 разів