Четверг, 19 Июнь 2014 11:00

380 вольт: де їх взяти?

380 вольт: де їх взяти?Генератори від валу відбору потужності трактора на 380 В та розеткою на 220

 

На сьогоднішній день в тих місцях, де немає електроенергії 380 вольт, виникає ряд проблем. Таких як сушка зерна, навантаження зерна зернометачами та багато інших…

Похід в ОБЛЕНЕРГО з питанням підключення трьох фаз задовольняє та надає оптимізму, якщо дивитися в майбутнє. Але це ненадовго! Настає момент істини. Ми дізнаємося ціну на технічні умови, на проектно-технічну документацію. І тут ми розуміємо, що поставити п’ять стовпів реально коштує майже 150 000 гривень.

Це нереальна ціна! Але без 380 вольт теж не обійтись. Що робити? Вихід є, якщо у вас в господарстві є звичайнісінький трактор.

Вам допоможе ГЕНЕРАТОР ВІД ВАЛУ ВІДБОРУ ПОТУЖНОСТІ ТРАКТОРА.

Потужність таких генераторів від 12 до 50 кВт.

Кожен сам вибирає собі потужність за потребою. І після придбання такого генератора ви можете і зерно сушити, і зернометачем користуватися, і корів доїти на фермах, коли відключають центральне постачання електроенергії, що в нас так досить часто буває, і на літніх майданчиках для доїння корів та охолодження молока. Можете використовувати також для обігріву приміщень, для безперебійного електропостачання для інкубаторів, що досить важливо. Допоможе генератор від валу відбору потужності в технічній майстерні і при ремонті техніки в польових умовах, що досить зручно та швидко. Генератори від валу відбору потужності мають розетки на 380 та 220 вольт. Щодо якості… Альтернатор перетворення механічної енергії в електричну (те, що ми і називаємо генератор) вироблено в ІТАЛІЇ світовим лідером по виробництву генераторів SINCRO. Ще одна важлива деталь – це редуктор генератора, країна-виробник – ІТАЛІЯ, корпорація COMET.

380 вольт: де їх взяти?

Мотопомпи для води, мотопомпи для КАСУ - преміум класу

На генератори від валу відбору потужності надається гарантія.


Широкий вибір мотопомп в Україні дає можливість вибрати обладнання «краще з кращого». Але іноді в такому великому переліку так важко зорієнтуватись навіть досвідченим інженерам. Найбільшою популярністю в сільському господарстві користуються мотопомпи для води та мотопомпи для КАС.

Є розумне рішення, щоб без вагань – мотопомпа ЯПОНСЬКОГО ВИРОБНИЦТВА ПРЕМІУМ КЛАСУ, за помірну ціну з високою якістю. Продуктивність 600 л/хвилину та 1000л/хвилину. В наявності мотопомпи різних сегментів вартості, а також рукави, хомути.

Якщо об’єктивно підійти до питання, то по мотопомпах для КАСу немає особливо якісних варіантів, крім американського виробника PENTAIR. Продуктивність такої мотопомпи 787 л/годину. Поліпропіленовий корпус, надійне торцеве ущільнення, крильчатка з двосторонньою крильчаткою точної відливки, що виключає кавітацію, зручна ручка для перенесення, віброопори. В американській якості не доводиться сумніватись.

А от що стосується мотопомп для води, то очі розбігаються… І зекономити хочеться, і на якості не втратити. Вибирають дуже часто серед двох конкурентів «Х…ДА» та економ-варіант – «Китайці». Перша якісна, але надто дорога. Китай же буває різним: одні помпи взагалі неможливо експлуатувати, інші «нічого так» – по два-три роки відпрацьовують.

 

Прочитано 2435 разів
Інші матеріали у цій категорії: « Оригінал проти підробок Соломенный рай »