Понедельник, 09 Июнь 2014 11:10

Навісний електрогенератор – це знахідка!

Навісний електрогенератор – це знахідка!А ви маєте ліхтарика – про всяк випадок? А електрогенератора маєте в господарстві? Тоді що ви будете робити, коли вимкнуть світло? З цього приводу є анекдот:

 • Що люди роблять, коли їм відключили світло?
 • Дивляться у вікна: кому ще вирубили електрику?

Якщо це всі заплановані дії на випадок відключення, то ліхтариком можна весело підсвічувати дояркам, коли вони корів будуть вручну доїти. Але краще під'їхати, як справжній «мачо» на тракторі з на­вісним електрогенератором. Під'їхали, – і зробили всім світло! На­вісний генератор настільки потужний, що енергії може вистачити на всіх. Мається на увазі електрообладнання всієї ферми. А ще навісний генератор дає справжню незалежність від електромереж! Навісний електрогенератор на трактор відкриває керівнику безліч мож­ливостей по організації роботи з використанням електрообладнан­ня. Раніше воно було наче прив'язане до електромереж. А зараз з навісним генератором потужне електрообладнання може працювати будь-де.

Організуйте роботу там, де немає електромереж

Звичайно, ми звикли використовувати електроенергію тільки там, де прокладені електромережі. Але їх прокладка дуже дорога, вимагає багато часу і тому доцільна тільки на стаціонарних об'єктах господарювання. Навісний генератор відкриває можливість організації різноманітних тимчасових та мобільних об'єктів господарювання.

Наведемо приклад організації тимчасового зерносховища прямо неподалік поля. Це досвід СФГ «Відродження» Пол­тавської обл., Гребінківського р-н., яке впровадило у себе сучасну імпортну технологію зберігання зерна в поліети­ленових аргентинських рукавах. В таких рукавах можна зберігати ячмінь, пшеницю по 200 т в кожному. Тільки уявіть, скільки заощадило господарство коштів на доставці зерна малотоннажними автомобілями! Машини швидко повертались на поле і забезпечували безперебійну роботу комбайнів. Зерно зібрали в стислі строки, що попередило втрати зерна через осипання та через можливі несприятливі погодні умови. Окрім цього, це дозволило обійтись меншою кількістю транспорту, якого в жнива вкрай не вистачає.

А що заважає вам зробити щось подібне, якщо у вас є навісний електрогенератор?

Зварювальні роботи для ремонту в полі

Без електроенергії ремонтні роботи в полі обмежені лише ручним інструментом. Щоб зробити зварювальні роботи, просвердлити отвір, обточити чи відрізати деталь, треба їхати на бригаду, шукати відповідальних людей, одним словом – втрачати дорогий час.

Електрогенератор на тракторі – це всюдихід!

В будь-яку погоду він прийде на допомогу вам туди, де необхідна електроенергія.

Мобільна електроенергія знадобиться для всього

Потужний трактор разом з навісним генератором може забезпечити електроенергією все, що необхідно. Коли вим­кнуть світло він стане в нагоді:

 • на току
 • на свинарнику
 • в корівнику
 • на птахофермі
 • на літніх тваринних таборах
 • для освітлення нічних робіт
 • для їдальні
 • для складів та холодильників
 • для оргтехніки в конторі
 • для забезпечення електроенергією села, тощо.

Навісний генератор значно дешевший від стаціо­нарних

У вас уже є потужний двигун на тракторі. А разом з трактором генератор стає мобільним і всюдихідним.

А що нам розкажуть про генератори

наші шановні покупці-господарі:

Федір Іванович Сизько, директор СФГ Сизько Ф.І.

(Дніпропетровська обл.

Магдалинівський р-н., с. Поливанівка):

– Для роботи в ангарі, де зберігав кукурудзу, необхідно було забезпечити обладнання електроенергією. Я зацікавився навісним генератором на трактори як мобільною електростанцією. Підібрав собі навісний генератор потуж­ ністю 21,6 кВт. Обладнання підключати до нього просто. Він має розетки на 380 В і 220 В.

До розетки 380 В підключаю зерновентилятор для вен­тиляції та підсушування кукурудзи або зернометач ЗМ-60 для перевалки та завантаження зерна. Одночасно для освітлення ангару використовую 220 В. Нічого не треба пе­реробляти чи монтувати. Настільки все просто: навісив на трактор, підключив обладнання – і працюй.

В цілому, пропрацював з генератором близько 100 годин. Покупкою задоволений.

Микола Костянтинович Позняк,

енергетик ТОВ Агро­фірма «Дім»

(Київська обл., Білоцерківський р-н, село Дрозди):

– Придбали генератор на 17,6 кВт як резерв на випадок знеструмлення ферми та подачі води з глибинних водяних насосів. Навісний генератор приводиться в дію через вал відбору потужності трактор МТЗ-82.

Уже застосовували навісний генератор для електро­живлення доїльних апаратів. Також при відключенні елек­троенергії забезпечував чистою водою три населені пункті. Це основна задача на випадок аварійного знеструмлення, для чого ми і купили цей генератор.

Також був прецедент, коли мисливці прострелили во­донапірну башту, яка стоїть в полі. Довелося виїхати трак­тором з електрогенератором і заварити п'ять «фонтанів», які пробили ці горе-мисливці.

Висновок:

навісний електрогенератор –

це знахідка для майстра і господаря!

Р.S. Коли дивак Мюнхаузен витягував себе за чуба із болота, він навчав нас передбачати негаразди та завжди бути готовим самому собі допомогти.

Телефонуй та дізнайся про генератори РОСО більше! Підберемо електрогенератора: з потужністю по пот­ребах та за ціною по можливостях.

Доставка по Україні до найближчого до вас міста.

Купуй по телефону: (0542) 781-316 або

0(800) 50-31-53

(безкоштовно зі стаціонарних телефонів)

 
Прочитано 2833 разів