Понедельник, 02 Июнь 2014 14:01

З кормоагрегатами «Мрія» Ви приречені на прибуток

З кормоагрегатами «Мрія» Ви приречені на прибуток«Використовуючи нові технології у свинарстві, при утриманні 20 голів свиней за рік, можна заробити 103 тисячі гривень!..» 
(Із виступу по телебаченню міністра Агрополітики і продовольства України)

Ми 14 років на ринку України і Європи. Наша технологія – це технологія відгодівлі тварин, яка існує у Данії, Голландії, Бразилії, Аргентині, Австралії, США та інших країнах, де розвинене тваринництво. Основа успіху цієї технології – ферментовані зволожені гомогенізовані корми з суміші зернових, які готують кормоагрегати серії АКГСМ «Мрія».

Наші агрегати 14 модифікацій, різної продуктивності, забезпечать відгодівлю тварин від 2-х до 5000 голів свиней, ВРХ та телят.

Нині понад 5700 кормоагрегатів АКГСМ «Мрія» працюють в господарствах України та ближнього зарубіжжя при позитивних відгуках фахівців в галузі тваринництва. Це проста в обслуговуванні та найдешевша, тобто маловитратна, технологія з швидкою окупністю агрегатів: великих – при відгодівлі від 300 до 5000 голів – за 5-7 днів, від 100 до 300 голів – за 15 днів, від 7-100 голів – за 25-30 днів. Гарантія 1 рік, термін роботи до капітального ремонту – 10 років. Ціни доступні. Здешевлення цін на агрегати відбувається за рахунок організації поточної серійної зборки агрегатів на виробництві.

При впровадженні даної технології в господарстві дохід на відгодівлі на одну голову свиней (ж.м. 100 кг) становить, як мінімум, 2100-2200 грн., а витрати – до 400 грн., тобто прибуток перевищує витрати в 5,2-5,5 раза.

Обґрунтовується це економічними показниками при відгодівлі свиней: 

 • для досягнення 100 кг ж.м. свиней, за 4,8-5 місяців потрібно всього 240-260 кг зернової суміші;
 • зменшення виходу гною на 40-45% за рахунок повнішого засвоєння корму;
 • середньодобовий приріст ж.м. за період відгодівлі досягнуто до 750-800 г;
 • економії електроенергії до 30%, економії зерносуміші до 20% в порівнянні з сухим та екструдованим годуванням, оскільки агрегат виконує 5 операцій одночасно на одному електродвигуні: дроблення, підігрівання, ферментація, перемішування, видача готового корму;
 • завдяки легкому ферментованому корму зменшена кількість хвороб тварин, особливо молодняка, і його падіж, що відмічено у висновках випробувань Інститутом свинарства ім. О.В. Квасницького, м. Полтава, а також Інститутом тваринництва «Асканія-Нова»;
 • особливо сприятливий і рекомендований ферментований гомогенний корм свиноматкам, що збільшує їх поросність до 12-14 голів, досягаючи кількість річної поросності 3,2 раза;
 • поросятам, з 5-денного віку рекомендується підгодовування рідким ферментованим кормом, приготовленим на знежиреному молоці або молочних відвійок, а на 20 добу можна відлучати від свиноматки, чим збільшується її продуктивність, і переводити поросят на ферментовані корми, приготовлені на воді;
 • вага поросят, яких годують ферментованими кормами, в 2-місячному віці досягає 19-23 кг ж.м. 

Тільки наші агрегати серії АКГСМ «Мрія» готують зволожені ферментовані корми з фіксованою фракцією помелу 0,5÷1,4мм – для свиней та 0,8÷2,0 мм для телят та ВРХ, що дуже важливо, оскільки саме ця фракція добре засвоюється травною системою тварин.

Ферментація збільшує енергетичну цінність корму за рахунок осолоджування, збільшення перетравності сирого протеїну на 12,3%, сирої клітковини – на 14,4%, збільшує зміст в тілі тварин азоту до 30%, кальцію на 12%, фосфору, магнію та інших поживних речовин, що різко покращує засвоєння корму і, відповідно, ж.м. тварин.

 • Допустима добавка будь-якого корму в готову г.к.с.;
 • Простота і доступність в обслуговуванні агрегатів;
 • Ціна приготування 1 кг ферментованої гомогенної суспензії на кормоагрегатах АКГСМ «Мрія» становить 0,2 коп.

Особливо цінні ферментовані корми для телят та ВРХ

Одним з найбільш сприятливих кормів для телят та великої рогатої худоби (ВРХ) є додаток до основних грубих кормів до 30% зволожених ферментованих кормів із суміші зернових, які готують кормоагрегати серії АКГСМ «Мрія». Саме ферментовані корми забезпечують у тварин активність рубця і високу конверсію корму. Вони витісняють умовно патогенну мікрофлору захворювань і швидко відновлюють продуктивність та нормальну активність травного тракту поголів’я. На відміну від простих кормів ферментовані корми не лише стимулюють, але й істотно покращують використання клітковини та органічного фосфору за рахунок високих ферментативних властивостей бактерій, крім того, синтезують органічні кислоти і вітаміни, які сприяють збільшенню м’ясної та молочної продуктивності при кращій конверсії корму.

За висновками Херсонського державного аграрного університету, за даними досліджень, що проводились в племзаводі ПОК «Зірка» Білозерського району, Херсонської області, середньодобові прирости живої маси (ж.м.) бичків на відгодівлі становили 950-1050 г, що перевищило показники контрольних груп на 16,5%. При цьому економія кормів становила 12,0%, а додатковий економічний ефект на 1 голову в день становив 12,5 грн. У тварин, що мають генетичний потенціал високої енергії зростання (порода шароле, окремі лінії симентальної породи) добовий приріст ж.м. телят можна отримати 1200-1400 г. Ферментований корм відрізняється підвищеним рівнем молочної кислоти і низьким рівнем pH. Таким чином, корм консервується природним способом, як і при виробництві силосу, а це означає, що для перетравлення такого корму тварини витрачають менше енергії, підвищується засвоюваність корму. Крім того, за рахунок низького рівня pH істотно знижується концентрація мікробів в кормі, а значить і захворюваність тварин.

Дуже добрі результати отримані і при додаванні 30% ферментованої гомогенної кормової суспензії (г.к.с.) до основного грубого корму при відгодівлі ВРХ, що збільшило ж.м. бичків на відгодівлі на 17-20%. При годуванні ВРХ – збільшені надої молока до 20%, жирність молока – на 18%. Особливо помітні позитивні результати з добавкою г.к.с. в осінньо-зимовий та весняний періоди.

Придбавши кормоагрегат АКГСМ «Мрія», ви автоматично переходите на нову передову прибуткову технологію відгодівлі тварин.

Т.І. НЕЖЛУТЧЕНКО – д. с.-г. н.
М.Б. СОЛЯНИК – д. ф., к. с.-г. н., академік АІНУ

Адреса прямого виробника кормоагрегатів АКГСМ «Мрія»:
Херсонська обл., м. Нова Каховка, вул. М. Букіна, 52
Т/ф: (05549) 7-08-88; 7-08-01; (050) 848-50-68, (098) 346-35-22 (телефонувати до 17.00)
Е-mail: mriya-08@mail.ru сайт: www.agrokorm.info

 

Прочитано 4413 разів