• Головна
  • Статті
  • Рослинництво
  • Виростимо високий урожай кукурудзи, сої, соняшнику, цукрових буряків, картоплі, овочевих та інших культур з допомогою «Вермимагу» та «Вермийодісу»
Понедельник, 02 Июнь 2014 11:32

Виростимо високий урожай кукурудзи, сої, соняшнику, цукрових буряків, картоплі, овочевих та інших культур з допомогою «Вермимагу» та «Вермийодісу»

Виростимо високий урожай кукурудзи, сої, соняшнику, цукрових буряків, картоплі, овочевих та інших культур з допомогою «Вермимагу» та «Вермийодісу»Багато агропідприємств в тяжких фінансових та кліматичних умовах проводять догляд за посівами пізніх культур. А тому хочемо дати пораду аграріям, що їм потрібно зробити, щоб при мінімальних затратах одержати високий та якісний врожай, зменшити пестицидний тиск та дію високих температур.

Дослідженнями наукових установ і досвідом агропідприємств доведена висока ефективність «Вермимагу» та «Вермийодісу». В минулому році вони застосовувалися в агропідприємствах, на дачних та присадибних ділянках 15 областей України. Господарства отримали приріст урожайності кукурудзи 15-21 ц/га, ріпаків, сої та соняшнику – 4-9 ц/га, а тому ми рекомендуємо вирощувати сільськогосподарські культури з застосуванням біостимуляторів-добрив «Вермимаг» та «Вермийодіс» з пониженими нормами міндобрив та пестицидів. Для цього:

Провести одно-двохразове позакореневе підживлення «Вермимагом» по 5-7 л/га або «Вермийодісом» по 4-5 л/га з додаванням в водний розчин 5-7 кг аміачної селітри або 10-12 кг/га карбаміду чи КАСу.

«Вермимаг» – комплексне органічне добриво-біостимулятор. До його складу входять усі компоненти вермикомпосту в розчиненому і активному стані: гумати, фульвокислоти, рістактивуючі речовини, а також понад 50 різних мікро-, макроелементів та мезоелементів, в тому числі магній (елемент, який є основою фотосинтезу), фосфор, азот, калій, а також бор, селен, молібден, мідь, цинк, залізо та інші, а також спори ґрунтових організмів, чого немає в більшості пропонованих на ринку препаратів, а в «Вермийодісі» ще й біологічно активний йод.

В Україні та країнах СНД немає аналогів нашим препаратам

Поживні речовини, що є складовими «Вермимагу» та «Вермийодісу», нанесені на поверхню листя та листяної маси, швидко поглинаються, проходять той самий шлях синтезу, що і елементи, які надходять в рослину через кореневу систему, але у 5-8 разів швидше.

При застосуванні препаратів відмічено їх високу фунгіцидну та бактерицидну активність, обумовлену наявністю бактеростатичних білків, що виділяються сапрофітною мікрофлорою кишківника дощового черв’яка в процесі вермикультивування. Це дозволяє зменшити внесення фунгіцидів і інсектицидів, підвищити стійкість рослин до посухи

Біостимулятори «Вермибіомаг» та «Вермийодіс» при листяному підживленні рослин в баковій суміші з міндобривами забезпечують 85-95% засвоєння рослиною азоту. А через кореневу систему із добрив внесених в грунт засвоюється 30-40% азоту. Зважаючи на це, затрати на азотні добрива, які вносяться під передпосівну культивацію, можна знизити в 2-3 рази.


В цьому році в Одеській, Кіровоградській, Київській, Житомирській, Запорізький, Івано-Франківській та інших областях «Вермимаг» вже внесений на десятках тисячах гектарів озимих зернових, соняшнику, кукурудзи та інших культур. Четвертий рік його застосовують в Кілійському районі Одеської області в технологіях вирощування рису, в Чернівецькій – в садах, а «Вермийодіс», внесений на овочах, в садах та виноградниках, – це не тільки підвищення врожайності, а й високоякісна продукція, яка дуже потрібна людям для попередження захворювання щитовидної залози та інш.

Виростимо високий урожай кукурудзи, сої, соняшнику, цукрових буряків, картоплі, овочевих та інших культур з допомогою «Вермимагу» та «Вермийодісу»

Хочемо відмітити, що обприскування слід проводити в рекомендовані фази розвитку рослин і дивитись на якість карбаміду (вміст біурету не більше 0,8%), щоб не було опіків.

А саме:

  • сої – перший раз у фазі бутонізація, повторно – початок цвітіння;
  • картоплі перше одночасно з обробкою проти колорадських жуків, друге – перед початком цвітіння;
  • кукурудзи – перший раз у фазі 3-5 листочків, вдруге – у фазу 7-12 листочків;
  • соняшнику – перший раз у фазі 4 пар справжніх листків, другий раз – на початку формування зачаткових кошиків;
  • цукрових буряків – перший раз у фазі розвитку рослин при змиканні листків у рядках, другий раз змикання листків між рядками;
  • овочевих – перший раз у фазі 3-4 справжніх листочків, повторне – на початку цвітіння, втретє – після цвітіння.

Так, наприклад, обприскування посівів соняшнику проводять у фазі 4-5 пар справжніх листків. «Вермимагом» 5-6 л/га або «Вермийодісом» 4-5 л/га.

Під впливом біостимуляторів-добрив спостерігається істотне зменшення ураження посівів основними хворобами. За даними досліджень, препарати сприяють зниженню враження гнилями в 5-10 разів, вони, окрім підвищення врожайності на 5-8 ц/га, також сприяють збільшенню вмісту олії в насінні на 0,4-0,6%.

Хочемо звернутися до власників малих та середніх фермерських господарств, які в минулому році найбільш потерпіли від значного зменшення цін на зерно, ріпаків, соняшнику та ін., в них коштів для проведення польових робіт дуже мало, а тому, застосувавши «Вермимаг» або «Вермийодіс» з мінімальною кількістю азотних добрив, ви отримаєте добрий врожай.

Детальнішу інформацію ви можете отримати у ПП «Біоконверсія»:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Гаркуші, 2
Тел.: (03422) 3-11-30; 3-05-88; Тел./факс (0342) 71-62-38
моб. 067-34-34-527; 067-34-22-188
e-mail: vermos2007@ukr.net.

Прочитано 3856 разів