Пятница, 30 Май 2014 14:14

Історія створення та розвитку компанії HISARLAR

Історія створення та розвитку компанії HISARLAR

Компанія HISARLAR – потужне виробниче підприємство Туреччини, що займає 85% ринку спеціалізованого обладнання і не має конкурентів в цій сфері, бренд №1 з виробництва сільськогосподарської техніки, співзасновником якого є Європейський Банк реконструкції та розвитку (EBRD). Компанія створена в 1973 році. З 1995 року виробник і постачальник світових брендів (John Deere, CLAAS, TEREX, Massey Ferguson, CATERPILLAR, MAN та ін.), виробляє обладнання для країн Євросоюзу – таких як Франція, Англія, Німеччина, Голландія та ін.

Вся виробнича потужність заводу розміщена в закритих приміщеннях на площі 45000 м2. Працює на цьому заводі 950 осіб, з яких 75 інженерів займаються покращенням ефективності роботи сільськогосподарської техніки з метою зменшення часу та технологічних процесів по обробітку ґрунту, внаслідок чого зменшується витрата палива та скорочується час на виконання поставлених задач. На всю продукцію, що випускається на заводі, є власні патенти.

Завод працює у три зміни. Тут виготовляють шасі до екскаваторів, автобусів, різної спецтехніки, ґрунтообробну техніку, аналогів якої немає в Україні і яка агрегатується з тракторами потужністю до 300 кін. сил. Це – комбінований фрезерний культиватор, культиватор для просапування міжряддя технічних та овочевих культур, роторний подрібнювач для роботи в сільському та садовому господарстві, техніка комплектується якісними деталями відомих брендів: підшипники «NACHI-FUJIKOSHI CORP» японського виробництва, італійські редуктори «COMER INDASTRIS» та фрезерні ножі із загартованої сталі.

Різка металевих заготовок відбувається за допомогою потужних лазерних різаків, ці заготовки виготовлені з якісної сталі, що відповідає стандартам Євросоюзу та багатьох інших країн. Останнє технологічне досягнення – високочутлива машина: виробляє розрізи на відстані 0,75-20 мм з точністю +/– 0,01 мм. Зварювальні роботи на підприємстві здійснюють 19 високоточних промислових роботів-зварювальників, завдяки роботі яких значно заощаджується час і ефективно підвищується якість. Крім того, роботи-зварювальники виконують технічно складні зварювання компонентів у будь-якій траєкторії, залежно від програми, заданої оператором, та активізації завдання.

Як і весь процес виробництва, катафорез та фарбування в компанії Хісарлар – одна з найголовніших процедур. Катафорез та фарбування застосовуються для всіх металевих виробів: автомобілів, побутової техніки, сільськогосподарських та робочих машин і т.д. У процесі забарвлення утворюються хімічні та біологічні відходи, які проходять очищення на спеціальних очисних спорудах. Таким чином, довкілля не забруднюється. До процесу забарвлення металеві вироби, щоб запобігти корозії, спочатку занурюються в басейн катафорезу об'ємом 35 м3. Співпрацюючи з світовими лідерами у сфері хімії та фарб, Хісарлар використовує виробничу акрилову та поліестерову фарби, а також такі, що висихають на повітрі та в печі.

На ринку України представлена продукція для обробітку ґрунту у вигляді фрезерних культиваторів, а також ґрунтових мульчировщиків, дуже високої якості. Впродовж року, з моменту продажу, на всю техніку діє гарантія один рік.

Відомі переваги ґрунтообробних фрезерних культиваторів за агротехнічними показниками виконання деяких операцій. Наприклад, вони незамінні при корінному покращенні кормових угідь, обробітку важких запливаючих ґрунтів та після збирання товстостеблових культур. За один прохід фрезерний культиватор, створює оптимальну щільність ґрунту, завдяки високому ступеню подрібнення підвищує його біологічну і біохімічну активність, що, в свою чергу, сприяє підвищенню врожайності різних культур. При роботі фрезерного культиватора, зменшується водна ерозія, через відсутність звальних гребенів, виходить добре вирівняна поверхня поля, що сприяє більш рівномірному закладенню насіння сільськогосподарських культур та зменшенню випаровування води з верхнього посівного шару.

Дослідженнями багатьох учених доведена доцільність застосування фрезерного обробітку ґрунту під кукурудзу, яку висівають після кукурудзи. При проростанні, насіння кукурудзи потребує достатньої аерації. Високі врожаї забезпечуються при вмісті кисню в ґрунті щонайменше 18-20%. Кукурудза дає високі врожаї на чистих, пухких, повітропроникних ґрунтах з глибоким гумусовим шаром, забезпечених поживою та вологою. При обробітку міжрядь фрезерним культиватором, збільшується врожайність посівів на 10%, при цьому витрата палива трактора МТЗ-82 становить 4,6 л/га.

СЕРВІС ТА ДОСТАВКА ЗАПЧАСТИН:
Сервіс забезпечує представник компанії.
Необхідні запчастини на обладнання забезпечує виробник.
Компанії HISARLAR, прийняла рішення вийти на український ринок і 31 жовтня 2013 року в Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України було зареєстровано представництво фірми «ХІСАРЛАР МАКІНА САНАЙЇ ВЕ ТІДЖАРЕТ А.Ш.», безстрокове свідоцтво про реєстрацію № ПІ-4940. Представництво знаходиться: 51-й км траси Київ-Чоп, Київська область, Макарівський район, с. Калинівка, вул. Київська 124-б.

На даний час компанія має своїх дилерів в Кіровоградській, Херсонській, Миколаївській та Одеській областях, а також в Автономній Республіці Крим.
Ми братимемо участь в Міжнародній агропромисловій виставці – «АГРО-2014», яка триватиме з 4 по 7 червня 2014 року в м. Києві. Будуть присутні представники заводу виробника, які детально розкриють усі можливості даної техніки. Будемо раді бачити вас біля нашого стенду.

 

Представництво Компанії HISARLAR
Директор Сонар Зекі
Київська обл, Макарівський р-н,
с. Калинівка, вул. Київська, 124-б
тел.: (044) 361-53-58, моб.: (067) 100-91-01, (063) 834-46-48

 

 

Прочитано 2230 разів