Понедельник, 19 Май 2014 13:51

Технології точного землеробства від компанії Agri 2.0

Технології точного землеробства від компанії Agri 2.0Сьогодні всі говорять про інноваційні технології точного землеробства, які вважаються одними з прогресивніших напрямків розвитку сільського господарства. Що ж таке точне землеробство? Курсовказівники і системи автоматичного керування чи системи диференційованого внесення або висіву?

Точне землеробство – це насамперед комплексний підхід до ведення сільського господарства, який передбачає максимально економне використання ресурсів і потенціалу ґрунту, мінімізацію собівартості кілограма продукції, а також максимізацію врожаю з 1 га оброблюваних земель. Спеціалісти компанії Агрі 2.0 володіють новітніми знаннями в області точного землеробства і раді поділитися ними з українськими сільгоспвиробниками. Сьогодні ми розповімо про обладнання для паралельного водіння від провідного американського виробника Raven (Raven Ind.) і про метеорішення Adcon (Adcon Telemetry GmbH, Австрія).

Технології точного землеробства від компанії Agri 2.0Проста та доступна навігація з системою Cruzer II від Raven, навіщо?

З цією технологією ви значно підвищите точність і ефективність різноманітних операцій: підготовка ґрунту, посів, обприскування і збір урожаю. Виконання операцій стає менш напруженим і дозволяє сконцентрувати увагу на іншій більш важливій інформації та діях.
Курсовказівник Cruzer II

 • Простий монтаж та легка експлуатація, дані відображаються в зрозумілій формі, що дозволить вам сконцентруватися на виконанні роботи, а не на налаштуванні приладу. Сенсорний екран 5,7".
 • Універсальний: Cruzer легко переставляється з одного трактора на інший.
 • Денний та нічний режими роботи дозволяють працювати в будь-який час доби.
 • Зменшення перекриттів або пропусків дозволить не тільки заощадити вам на посівному матеріалі, добривах, хімікатах чи пальному, а й збереже майбутній урожай від подвійного обробітку гербіцидами.
 • Чотири режими навігації: «по останньому проходу», лінія А-В, «по колу», крива А-Б. Можливість переключатися між режимами навігації в рамках одного завдання.
 • Режим «з висоти пташиного польоту» дозволяє побачити оброблену частину поля і необроблені ділянки.

Система Cruzer II забезпечує точність 15-20 см на безкоштовному сигналі завдяки технології Glide. Така точність зберігається навіть при роботі під лісосмугами. При необхідності роботи з RTK базовою станцією (точність 2 см) є версія обладнання Cruzer II RTK. Також Cruzer II RTK може бути під’єднаний до вже існуючої RTK-мережі без необхідності встановлення власної базової станції. Cruzer II може бути дообладнаний системою автоматичного рульового керування Smart Trax MD або гідравлічним автопілотом Smart Trax.

Найкраще співвідношення ціна/якість на ринку

Технології точного землеробства від компанії Agri 2.0Метеорішення Adcon. Навіщо потрібні метеорішення Adcon?

 • точна інформація в режимі реального часу про погодні умови і вологість ґрунту;
 • оптимізація строків і об’ємів поливу для підвищення врожайності;
 • оптимізація графіку обприскування для попередження спалахів захворювань.
 • При застосуванні цих методів точного землеробства досягається раціональне використання добрив, пестицидів, водних та енергоресурсів, що важливо при зростаючій потребі в екологічно безпечних та економічних методах ведення сільського господарства.

Моніторинг погодних умов

Станція моніторингу погодних умов складається з набору сенсорів: датчики температури, відносної вологості, об’єму опадів, швидкості і напряму вітру, атмосферного тиску, сонячної радіації та ін. Станція обладнана сонячною батареєю для безперервної роботи і передачі всіх метеорологічних даних за допомогою телеметричного блоку на сервер. Одержані метеодані аналізуються в спеціальному програмному забезпеченні і допомагають визначити ризик виникнення і розповсюдження захворювань. Доступ до метеоінформації може здійснюватися з будь-якого комп’ютера, що має доступ до Інтернету.


Метеорішення Adcon допомагають не тільки прогнозувати спалахи захворювань та приймати вчасно рішення про обприскування посівів, а й в режимі реального часу контролюють ситуацію на ваших полях, розраховують можливість заморозків, температуру точки роси та ін. При настанні несприятливих умов для хімобробки (сила вітру перевищує заданий поріг) або, якщо хімічний препарат було змито дощем після обприскування, метеостанція відправить вам тривожне повідомлення.

Контроль вологості ґрунту

Ефективний контроль за зрошуванням неможливий без використання датчиків вологості ґрунту. Датчики вимірюють вологість кожні 10 см і температуру ґрунту на глибині 15, 45 і 75 см. Інформація від датчиків використовується для визначення оптимальних умов зрошення і попереджає можливість засихання або надмірного поливу. В режимі реального часу ви маєте дані про стан активного кореневого шару, ефективні чи ні зрошення, чи сягає волога найнижчих кореневих шарів і як вона розподіляється в профілі ґрунту.

 

Технології точного землеробства від компанії Agri 2.0

Яку інформацію можна побачити на графіках? 

 

 • абсолютну вологість на різних глибинах кожні 10 см;
 • денний і нічний режим поглинання вологи рослинами;
 • об’єм осадів чи зрошення;
 • загальний об’єм осадів чи зрошення за вибраний період;
 • змінення рівня вологи в ґрунті у часі;
 • момент наближення вологості до критично низького рівня.


Контроль зрошувальних установок

Окрім моніторингу погодних умов та контролю вологості ґрунту, ми можемо запропонувати вам також оперативний контроль за станом зрошувальних установок. Система моніторингу зрошувальних установок дозволяє спостерігати за роботою поливальної станції в режимі реального часу; надсилає тривожні повідомлення, якщо тиск в трубопроводі знизився або подача води припинилася; реєструє положення зрошувального рукава, а також дозволяє оптимізувати методику зрошення.

вул. Одеська, 50, оф. 604, м. Черкаси, 18023
Тел./факс: (0472) 36-09-84
Моб.: (067) 474-41-22
www.agri2.com

 

 

Прочитано 2559 разів