Понедельник, 19 Май 2014 12:24

«Інтер АГРО 2014»

«Інтер АГРО 2014»Сільське господарство як найперспективніша галузь України постійно розвивається, потребуючи сучасних розробок як в сільськогосподарській техніці та обладнанні, так і в технологіях господарювання. Тому запрошуємо всіх, хто має бажання тримати руку на пульсі сучасних надбань науки і техніки, отримати досвід та поділитися своїм, домовитися про співпрацю, взяти участь у Х міжнародній виставці рентабельного, високоефективного сільського господарства «ІнтерАГРО 2014», яка цьогоріч пройде з 28 по 31 жовтня у Києві під дахом виставкового центру «КиївЕкспоПлаза». Організатором події традиційно виступає ТОВ «Київський міжнародний контрактовий ярмарок».

 За 10 років своєї успішної роботи, виставка «ІнтерАГРО» набула ряду позитивних змін. Так, наприклад, минулорічна виставка відбулась вже у новому форматі європейського рівня, адже більшість її учасників були виробниками сільськогосподарської техніки та обладнання. В цьому році відбувся ребрендинг виставки, прикрасивши логотип трьома хвилями жовтого кольору, символізуючи безмежні лани України та постійне прагнення до розвитку.

«ІнтерАГРО» – місце зустрічі лідерів агропромислового комплексу, один з наймасштабніших виставкових проектів, які проводяться в країні, що набув вітчизняного і міжнародного визнання та репутації виставки європейського формату. Про це свідчить підтримка заходу з боку Міністерства аграрної політики та продовольства України, Французького агентства з міжнародного розвитку підприємств UBIFRANCE kronoflooring ламинат та Німецької асоціації виробників сільськогосподарської техніки VDMA.

Понад 300 компаній з провідних аграрних країн світу на виставці «ІнтерАГРО 2014» представлять: сільськогосподарську техніку, обладнання для ремонту та сервісного обслуговування, запасні частини та комплектуючі, системи поливу та зрошення, біоенергетику, органічне та точне землеробство, переробку та утилізацію відходів, засоби виробництва (насіння, добрива, ЗЗР, ПММ), програмне забезпечення, транспорт і логістику, лабораторне та ваговимірювальне обладнання, засоби малої механізації, фінанси та аудит, менеджмент і агроконсалтинг на виставковій площі понад 30000 кв. м.

Відомо, що той, хто володіє інформацією, володіє світом. Тож запрошуємо всіх бажаючих отримати необхідні знання на численних семінарах, конференціях, «круглих столах», майстер-класах, які буде проведено в рамках виставки «ІнтерАГРО 2014». Їх тематика формується у відповідності до актуальних проблем АПК, з урахуванням останніх світових тенденцій. Учасники ділової програми зможуть поспілкуватись з кращими фахівцями України та світу, отримати корисні консультації та достовірну інформацію про стан та шляхи покращення сучасного аграрного ринку.

З метою більш широкого інформування фахівців сільськогосподарських підприємств про останні технологічні рішення в аграрній техніці та обладнанні, в рамках виставки «ІнтерАГРО 2014» вдруге буде проведено міжнародний технічний конкурс кращих інноваційних рішень у сільськогосподарській техніці та обладнанні – «InterAGRO Innovation Award».

Активна участь компаній у першому конкурсі свідчить про те, що даний конкурс актуальний і необхідний для користувачів аграрних ресурсів. Сподіваємось, що його проведення під егідою виставки «ІнтерАГРО» і надалі стимулюватиме сільськогосподарські підприємства та організації впроваджувати інновації в серійне виробництво або комерційне використання.

Скористайтесь унікальною нагодою стати учасником грандіозної сільськогосподарської події країни – виставки «ІнтерАГРО 2014», адже це невичерпне джерело інформації для визначення стратегії технічного розвитку сільськогосподарських підприємств.

Чекаємо на вас 28-31 жовтня на «ІнтерАГРО 2014»!

Більш детальна інформація на сайті www.interagro.in.ua або
за телефонами дирекції: (044) 490-64-69 і (044) 461-93-68.
 
Прочитано 2217 разів