Четверг, 22 Май 2014 11:41

Посівний комплекс ALCOR: ідеальний комплекс рішень

Посівний комплекс ALCOR: ідеальний комплекс рішеньУявіть, що ви знайшли рішення, яке допоможе вам знизити ризики при виробництві зерна більш ніж вдвічі. Неможливо, скажете ви, і зробите помилку. Адже таке рішення існує, і воно носить назву посівний комплекс ALCOR. Чому робота з посівним комплексом ALCOR від «Червоної зірки» більш вигідна та економічна, ніж робота з іншою технікою? Про це ви дізнаєтесь вже через кілька хвилин, прочитавши дану статтю.

Створений, щоб бути вигідним

Одна із новітніх розробок «Червоної зірки» особливо актуальна нині, коли економія коштів – це не просто бажання, а вимога часу. Це посівний комплекс ALCOR призначений для посіву зернових, зернобобових та інших культур по традиційній, мінімальній і нульовій технологіям обробітку ґрунту.

ALCOR – це два сільськогосподарських знаряддя в одному: пневматична сівалка та важкий культиватор. Після проведення посівної бункер сівалки відчіплюється, і тоді культиватор можна використати як окреме знаряддя.
«Червона зірка» пропонує два варіанти комплексу: з шириною захвату 7,5 метра та 10 м. Тобто це широкозахватний агрегат, і досить продуктивний, що й робить ALCOR ідеальним знаряддям для фермерських господарств із оброблюваною площею від 500 до 2000 га.

Яка продуктивність цього агрегату? Ті, хто спробував ALCOR 7,5 у дії, стверджують, що за світловий день із трактором потужністю 180-220 к. с. посівним комплексом можна якісно засіяти від 60 до 90 га.

Ідеальний комплекс рішень

Посівний комплекс ALCOR 7,5 якісно виконує одразу п’ять операцій за один прохід:

 • культивація й підрізання бур'янів на глибині від 30 до 180 мм (формування твердого вологого посівного ложа, підрізання бур'янів, повна обробка стерні або пару);
 • смуговий посів шириною 120-200 мм на глибину від 30 до 120 мм із чітко витриманою нормою висіву, суворо на задану глибину закладання;
 • внесення в засіяні рядки гранульованих мінеральних добрив;
 • вичісування зрізаних бур'янів й розподіл їх рівномірно по поверхні поля;
 • прикочування посівів.

При цьому при роботі з цим посівним комплексом не потрібні якісь проміжні операції, такі як оранка або інша передпосівна обробка ґрунту.

Максимум функцій та простота – це і є ALCOR

Посівний комплекс ALCOR 7,5 має пневмопричіп із суцільнометалевим бункером для зерна та добрив загальним обсягом 5720 літрів. А ПК ALCOR 10 має пластиковий бункер об’ємом 9620 літрів.
Проста й надійна система висіву забезпечує подачу посівного матеріалу з бункерів у робочі органи й складається з таких деталей:

 • вентилятора з приводом або від автономного дизельного двигуна фірми Lambordіnі, або із приводом від гідромотора фірми Rexroth;
 • двоконтурної пневмосистеми для транспортування насіння й добрив до робочих органів;
 • блоків регульованих котушкових апаратів висіву, установлених окремо для насіннєвого й добривного бункерів;
 • пневмопроводів насіння і горизонтальних розподільних голівок, які, на відміну від вертикальних, не потребують такого потужного повітряного потоку для транспортування посівного матеріалу. Це дає додаткові переваги при посіві важкого насіння зернобобових та бобових культур;
 • гідрофікованого шнекового завантажника.

Безступінчастий механізм передач (варіатор) забезпечує легке й швидке регулювання норми висіву для насіння й добрива, а також скорочує час на настроювання посівного комплексу для роботи в польових умовах.

Робочі органи посівного комплексу – це стрільчасті лапи шириною 370 мм виробництва компанії Bellota. Їх гарантійний наробіток – 1200 га. Регульовані захисні пружинні механізми сошників запобігають поламкам лап і стійок при наїзді на перешкоду. За лапами йдуть пружинні борони, що вичісують бур'яни, пожнивні залишки й рівномірно розподіляють їх по полю.

Пневматичні котки шириною 175 мм прикочують насіння та забезпечують оптимальне ущільнення ґрунту.

Наявність спеціальної системи контролю висіву дозволяє механізаторові контролювати процеси по кожному сошнику з кабіни трактора безпосередньо під час сівби.

Що стосується такого важливого параметра як витрата палива, то, наприклад,при культивації на глибину 14 см посівним комплексом ALCOR 10 із трактором потужністю 320 к. с., він становить приблизно 7-8 л/га – це, погодьмося, небагато.

Отже, застосування комплексу ALCOR знижує витрати при виробництві сільгосппродукції й робить роботу з ним вигіднішою в порівнянні з використанням інших агрегатів. Поява на ринку універсальних комплексів ALCOR, які не відрізняються від зарубіжних аналогів, але більш прийнятні для українців за ціною, на сьогодні є гарною новиною для всього ринку.

Сьогодні «Червона зірка» пропонує аграріям не просто конкурентоздатну техніку, а такі засоби виробництва, які є запорукою вигідного агровиробництва у сучасних нестабільних умовах. Забезпечення економічності та вигідності використання техніки для кожного її покупця – основне завдання українського виробника.

Варто додати: «Червона зірка» має широку дилерську мережу як в Україні, так і поза її межами, яка забезпечує гарантійне та сервісне обслуговування техніки. Крім того, компанія запустила продаж техніки та запасних частин через Інтернет-магазин www.shopchervonazirka.com. Завдяки чому оперативно придбати техніку та запасні частини напряму від виробника тепер можна у будь-якій точці України. 
Прочитано 2271 разів
Інші матеріали у цій категорії: Переваги культивації безсекційним КРН »