Вторник, 14 Сентябрь 2021 11:01

Вершкове масло продовжить дорожчати, але темпи сповільняться

Світові ціни на вершкове масло в серпні росли, тому воно також дорожчало в Україні. 

Зазначається, що виробництво вершкового масла скоротилося, експорт до недавнього часу був відносно активним, а імпорт виявився помітно меншим торішнього рівня. Тобто, запаси товару в країні невеликі.

У кінці серпня, в залежності від жирності, діапазон цін виробників від 140 до 167 тис. грн за тонну. При таких внутрішніх цінах обсяги експортних угод помітно зменшилися.

«Ціни на масло в Україні, швидше за все, будуть і далі рости, але темпи зростання сповільняться. Поточне виробництво масла поки повністю задовольняє попит, незважаючи на помітне його скорочення. Минулого місяця випущено 6,7 тис. тонн товару, що на 13% менше, ніж в серпні 2020 року. Але в осінні місяці слід розраховувати на помітне скорочення виробництва масла, що вже точно не посприяє зниженню ціни», – прогнозують експерти.

Аналітики припускають, що з осені відбудеться деяке збільшення випуску спредів та рослинно-вершкових сумішей через подорожчання масла. А поки виробництво такої продукції нижче минулорічного рівня. У липні випустили лише 2,8 тис. тонн товару.


infagro.com.ua

Прочитано 25 разів