Среда, 17 Февраль 2021 12:10

Італійська компанія розробила яблука майбутнього - для широкої аудиторії

Італійська торгова компанія Vog представила новий сорт яблук майбутнього - Giga.

Сорт був розроблений бельгійською селекційною компанією Better3Fruit, який їй же і належить.

Доктор медицини Ніколас Стівенс каже, що історія Giga почалася у 2002 році, коли відбулася перша запилення.

«Це помісь сортів Gold Rush і Nicotor (Kanzi). Насправді, сорт називається Іпадор, але яблуко буде продаватися під назвою Giga. Це стійкий до парші фрукт з відмінним терміном зберігання», - говорить він.

Особливість сорту в тому, що фрукт залишається твердим і соковитим до кінця сезону. У нього хороший термін зберігання. Навіть в домашніх умовах це яблуко може легко пролежати у вазі два тижні, не втрачаючи своєї хрусткості, говорить Стівенс.

Він характеризує сорт як «повний»: «Яблуко має повну текстурою, смаком і ароматом. Воно середнього розміру, але важкий. Навіть невеликі яблука здаються важкими в руці».
За його словами, яблуко розробляли для світового ринку і широкої цільової аудиторії.

«Giga - для активних, щедрих людей. Вони можуть взяти цей фрукт куди завгодно, тому що він залишається таким же гарним, твердим і соковитим», - продовжує Ніколас.

Однак розвиваючи сорт, селекціонер враховував не тільки споживачів, але і весь ланцюжок - від виробництва до столу покупця.

«Сорт стійкий до хвороб, тому є дуже перспективним. Правила зберігання та поводження з продуктами харчування стають все більш строгими. Таким чином, стійкий сорт, який добре зберігається, - вдале рішення. Giga також має гарний колір. Це користь для виробників і зниження втрат», - розповідає експерт.

Першою країною, де почне продаватися Giga, буде Італія. Там яблука з'являться в наступному році.

«Ми зібрали невеликий стартовий обсяг врожаю. Ці яблука в основному призначені для проб і випробувань в магазинах», - додав Стівенс.freshplaza.com
Прочитано 63 разів