Четверг, 23 Апрель 2020 15:16

KFC почне продавати «рослинну курку» Cargill в Китаї

Lead image KFCУ китайській мережі швидкого харчування KFC Yum почнуть продавати смажену курку на рослинній основі від Cargill. Це відображає зростаючий інтерес на альтернативне м'ясо серед китайських споживачів.

Курка на рослинній основі буде поставлятися американської агропромислової компанією Cargill Ltd і продаватися тільки в трьох торгових точках в Китаї, а саме в Шанхаї і південних містах Гуанчжоу і Шеньчжень. Пропозиція буде діяти в період з 28 по 30 квітня, повідомляє AgWeb.

Клієнти, які хотіли б спробувати новий смак, повинні купити передпродажний купон. Одна порція буде складатися з 5 шматочків курки і продаватися за 1,99 юанів.

Дане пропозиція виникла на тлі зростаючого інтересу китайських споживачів до альтернативного м'яса. Спалах коронавируса також загрожує нормальній життєдіяльності птахівництва в Китаї і підштовхує зростаючий попит на «рослинне м'ясо».

Заява KFC викликало неоднозначну реакцію в китайській соціальній мережі Weibo. Деякі коментатори висловили надію, що нова пропозиція буде більш здоровим.
Прочитано 381 разів