Пятница, 17 Апрель 2020 15:34

Запустилася онлайн платформа «Відкритий ринок» для підтримки невеликих сільгосппідприємств

445356 6715 623x370Про це повідомляє Асоціація міст України, яка стала ініціатором проекту спільно з ГО «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад».

На спеціальному інтерактивному сайті фермери з усієї України зможуть розмістити інформацію про власну продукцію, а споживачі легко її знайти. Проект некомерційний, тому користування платформою https://rynok.in.ua/ є безкоштовним.
«Зараз, коли через карантин закрито всі ринки, невеликі фермерські господарства та сімейні кооперативи не мають можливості збувати свою продукцію, а значить - отримувати прибуток і платити податки. Проект «Відкритий ринок» покликаний допомогти їм знайти своїх покупців, які в свою чергу отримують можливість придбати якісні свіжі продукти. По суті, ця платформа переводить ринок в онлайн. І це - тренд, адже сьогодні в онлайн працює вся країна », - зазначив виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан.

«Ми звертаємося до всіх, хто може донести інформацію про проект в дрібних фермерів і фермерських сімейних господарств. Оскільки розуміємо, що в сільській місцевості онлайн-сервіс може бути не таким зручним, як класичні методи. Однак, класика на карантині не працює. Проект дійсно запрацює на повну потужність, якщо нам вдасться залучити якомога більше жителів села », - пояснив керівник ГО« Освітньо-аналітичний центр розвитку громад »Максим Черкашин.

Проект «Відкритий ринок» не є комерційним, а виключно соціальним, тому не передбачає ніякої системи оплати. Проект є всеукраїнським, однак, споживачі зможуть знайти продукцію в своїй області після того, як в ній зареєструється перший виробник.
Прочитано 408 разів