Головними особливостями нинішнього сезону експорту зерна стали логістичні складності і стримані продажі сільгосптоваровиробниками.

Таку думку висловив заступник директора ТОВ «Реал-тренд» Сергій Гриценко.

«Нарешті ваговий контроль заробив досить жорстко, і разом з ним з доріг пішли...

Верховній Раді пропонують посилити відповідальність за порушення правил використання земель та самовільне зайняття земельної ділянки. Відповідні законопроєкти № 6123 і №6124 зареєстровані в парламенті. Автори законодавчої ініціативи — народні депутати від Слуги народу і депутатської групи...

Ведмежий жовтневий звіт USDA та сприятлива для збирання кукурудзи погода в Україні та США, а також для розвитку посівів у Південній Америці посилює тиск на ціни на кукурудзу. Біржові котирування ще залишаються високими, а закупівельні ціни в Україні вже почали опускатися.

У США завдяки...

Активний експортний попит на тлі зростання світових цін і обмеженої пропозиції з боку виробників привели до зростання закупівельних цін на пшеницю в українських портах до 300 $/т.

«Аграрії користуються відсутністю дощів, щоб якомога швидше зібрати пізні культури і засіяти озимі, тому не...

Обвал цін на свинину в країнах ЄС через профіцитність та послаблення торгівлі з Китаєм відродив «сірі» імпортні схеми. Про це повідомляє Facebook-сторінка Волинської митниці.

З серпня почастішали спроби незаконного завезення до України м’ясної сировини.

Працівники Волинської митниці...

У зв’язку з прийняттям наказу Мінекономіки від 08.07.2021 № 210, яким скасовано призначення органів з оцінки відповідності, які могли видавати сертифікати затвердження, майже на рік обмежена купівля/продаж і реєстрація нових зразків сільськогосподарських тракторів, які не отримали відповідні...

Завдяки тривалій праці науковців-селекціонерів у місті Південна Луїзіана (США) було виведено унікальну породу перепілок Селадон, що відкладають блакитні яйця, які мають більш корисні властивості, ніж звичайні. 

«Дослідженнями встановлено, що ген Celadon інколи проявляє себе і у наступних...

На прилавках супермаркетів можна знайти безліч фальсифікованих продуктів, а пересічному покупцеві не просто відрізнити оригінал від підробки, оскільки, на перший погляд, вони нічим не відрізняються. 

Експерти розповіли, які підроблені продукти ми вживаємо...

Експортні відвантаження пшениці, ячменю та ріпаку в натуральному та грошовому вимірах збільшилися за перші три місяці 2020/21 МР.

Про це йдеться у повідомленні асоціації «Український клуб аграрного бізнесу».

«Вже зібрано гарний врожай цих культур, що дозволило покращити ці показники у...

Постановою Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2021 року №1013 затверджено вимоги щодо підготовки до проведення земельних торгів для продажу земельних ділянок і набуття прав користування ними (оренди, суперфіцію, емфітевзису) та визначено адміністратором земельних торгів ДП...

Страница 1 из 324