В Україні плантації енергетичних рослин станом на 2019 рік складали лише 6400 га. Проте в Україні налічується близько 4 млн га малопродуктивних та деградованих земель. Вони не є придатними для сільськогосподарських культур і часто залишаються незадіяними. 

«Вирощування енергетичних рослин –

Комітет з питань правоохоронної діяльності підтримав законопроект «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності в сфері ідентифікації та реєстрації сільськогосподарських тварин» (№4397).

Про це повідомив заступник міністра...

Якщо люди не докладуть зусиль щодо стримання клімату, літо в Північній півкулі Землі може збільшитися до шести місяців до 2100 року. 

За словами фахівців, температурні зрушення, незважаючи на видиму вигоду, будуть небезпечні для країн Північної півкулі. Постраждати в цьому випадку можуть сільське...

За прогнозом науковців Інституту аграрної економіки, виробництво озимого ячменю у 2021 році і досягне понад 3,9 млн т, тобто збільшиться проти показника 2020 року на 17,8%. Це найбільший рівень зростання серед усіх сільськогосподарських культур. Про це повідомляє пресслужба Інституту.

В Україні кількість зареєстрованих бізнесів у 2020 році, в порівнянні з попередніми трьома роками, збільшилася на 24%. При цьому число зареєстрованих бізнесів, в яких присутні агро-КВЕДи, зросла на 48%. Про це повідомляє Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва UHBDP. 

Як...

Акціонерне товариство “Державна продовольчо-зернова корпорація України” за підсумками 2020 року отримало чисті збитки на суму 5,8 млрд грн. За результатами 2019 року Державна продовольча корпорація отримала чистий збиток на суму 1,54 млрд грн, а у 2018 році сума збитку склала 1,49 млрд грн...

Ботанічні насіння картоплі, на противагу бульб, легко транспортуються і зберігаються, вони не схильні до захворювань і не накопичують інфекцію, як бульби. Питання вкрай актуальне для країн Африки, Азії і Центральної Америки, де фіксуються проблеми з якісним посівним матеріалом.

Про це...

Амарант для українських фермерів вельми перспективна культура. Однак для максимальної результативності вирощування амаранту слід дотримуватися рекомендацій науки і практики.

Про це говорив Олександр Дуда, глава Асоціації виробників амаранту і амарантового продукції, під час міжнародного...

Поряд з децентралізацією, яка триває по всій країні, земельна реформа має на меті допомогти селам налагодити інфраструктуру, відремонтувати дороги, побудувати лікарні, дитячі садки й школи та в цілому покращити добробут місцевих жителів. Комусь це може здатися пустими обіцянками, але пригадаймо...

Як відбувається процедура поновлення договорів оренди землі. Сергій Коновалов, директор консалтингової компанії “Земельний Фонд України” звертає вашу увагу щодо важливих нюансів поновлення договору оренди земельних ділянок.

Строк дії договору оренди землі сільськогосподарського призначення...

Страница 1 из 323