Пілотний проект Національної інфраструктури геопросторових даних (НІГД) презентували Президенту України Володимиру Зеленському. Геопортал почав роботу в тестовому режимі.

Як говориться в повідомленні на сайті глави держави, НІГД- це система, яка об'єднує дані різного типу (про землю...
Перехідний період, який зараз проходить українське свинарство, дуже важливий для того, щоб у галузі був час впровадити всі зміни до 2026 року, але він вимагає чималих коштів.

Про це розповіла президент асоціації «Свинарі України» Оксана Юрченко.

«З огляду на ті умови, в яких...

Останнім часом все більше людей намагаються їсти менше м’яса або ж взагалі від нього відмовляються. Третина британців заявляють, що взагалі припинили їсти м’ясо або стали їсти його менше. Водночас у США про це ж заявляють дві третини опитаних. В Україні ж за даними соцопитувань, 2 мільйони...

Молочна галузь на тлі кризи переживає трансформацію з дрібнотоварної і низькоефективної в промислову, високоефективну і інтегровану на рівні «виробник - переробник». Україна входить в нову еру високопродуктивних молочно-товарних ферм.

Таку думку висловила генеральний директор «Асоціації...

Із загального фонду держбюджету на підтримку аграріїв виділено 4.5 млрд. грн., а на підтримку фермерів через держфонд – нуль грн. Про це повідомив голова Всеукраїнського Конгресу Фермерів Іван Слободяник за підсумкам засідання комітету Верховної Ради з питань аграрної і земельної...

На засіданні аграрного комітету Верховної Ради депутати схвалили законопроєкт про продаж землі через інтернет. 

Нардепи на засіданні аграрного комітету розглянули законопроєкт «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо продажу земельних ділянок державної та комунальної власності або прав...

Edete Precision Technologies for Agriculture, стартап в області агротехніки, що базується в Ізраїлі, недавно підписав контракт з одним з найбільших мигдальних садів Австралії.

У серпні цього року, коли почнеться цвітіння, Edete застосує до мигдальним деревам свою технологію штучного запилення.

У 2020 році Україна недобрала урожай: мінус 14% кукурудзи, мінус 15% пшениці, мінус 17% ячменю. Саме стільки Україна недобрала урожаю у 2020 р., якщо порівнювати з 2019 р. Про це повідомив Президент Асоціації «Український Клуб Аграрного бізнесу» Алекс Ліссітса на своїй...

Під час прес-конференції про ринок землі, було опубліковано експертні висновки щодо вартості земельних ділянок після відкриття ринку землі, їх оренди та інтенсивності продажу паїв.

Зазначимо, що дослідження було проведено Українським інститутом майбутнього за сприянням «Нью Імідж Маркетинг...

Мінекономрозвитку оприлюднило проєкт нового Закону «Про внесення змін до Закону України “Про виноград та виноградне вино”». Його приведуть у відповідність до міжнародних правил виробництва виноробної продукції. Про це повідомляє пресслужба Мінекономрозвитку.

Цей Закон регулюватиме правові...

Страница 1 из 323