Прем’єр-міністр Денис Шмигаль запропонував дозволити примусово вилучати земельні ділянки у власників у разі необхідності їх використання для будівництва автомобільних шляхів загального користування державного значення та інших пов’язаних з ними об’єктів дорожньої...

Кабінет міністрів України затвердив порядок проведення спеціальних торгів природним газом для виробників соціально значущої продукції.

Відповідна постанова була прийнята на засіданні уряду 12 січня 2022 року, говориться у повідомленні Міністерства економіки.

Документ зобов’язує газодобувні...

Компанія Invisible створила екологічно чисту альтернативу пластиковим пакетам «із плоским верхом», котрі все ще використовуються в супермаркетах для упаковки свіжих продуктів та хлібобулочних виробів. 

Дещо раніше компанія розробила біорозкладні водорозчинні пакети без пластику, які наразі...

Ціни на моркву в Україні почали підвищуватись ще напередодні новорічних свят, при цьому темпи торгівлі в останні 2 тижні також поступово зростають. 

Підвищення цін на продукцію експерти пояснюють тим, що у багатьох місцевих виробників закінчуються запаси якісної моркви, при цьому оптові компанії...

Інфляційні ризики в Україні посилюються. Крім високих світових цін на продовольство, негативний вплив на інфляцію нададуть ціни на енергоносії і рекордне за десятиліття зростання цін виробників промислової продукції. 

Влада вже задумалася про механізми компенсації для населення. Варіанти...

За ставкою 0% може оподатковуватись продаж земельної ділянки с/г призначення, безпосередньо отриманої платником податку у власність у процесі приватизації земель державних КСП, або приватизації земельних ділянок, які перебували у користуванні такого платника, або виділеної в натурі (на місцевості)

Команда вчених приступила до розробки інноваційної технології вирощування філе риби без кісток з використанням водоростей та клітин морського окуня.

Проект під назвою “Algae2Fish” очолює доцент Фредеріко Феррейра з Інституту біоінженерії та біонаук Лісабонського університету. Фінансування взяла на...

На равликовий бізнес в Україні дуже вплинула пандемія COVID-19. Так, ще півтора роки тому в країні функціонувало 700 равликових ферм, зараз лишилося близько 200. Про це розповів один з піонерів професійного равликівництва, власник господарства «Равлик-2016» Сергій Данилейко.

«Це нелегкий...

Запаси насіння соняшнику в Україні станом на 1 грудня поточного року зросли майже на 1,727 млн ​​т порівняно з показником на аналогічну дату роком раніше – до 8,221 млн т.

Про це повідомляє асоціація «Укроліяпром» із посиланням на дані Держстату.

При цьому на підприємствах, що...

Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про надання безвідсоткових кредитів у розмірі до 1 млн грн сімейним фермерським господарствам без набуття статусу юридичної особи. Про це написав міністр аграрної політики та продовольства Роман Лещенко.

Кабмін вніс зміни до Постанови № 1102 щодо...

Страница 1 из 324