Друзья, в ближайшее время рынок зерноочищающей техники пополнится ещё одной «воздушной» зерносепарирующей машиной ССФ-10 (Струйный сепаратор Фадеева). Запатентована эта машина еще в 2008 году.

Науковий центр Академії інженерних наук України інформує фермерів, тваринників та бажаючих займатися тваринництвом, що в Україні закінчилися багаторічні випробування однієї з найкращих технологій відгодівлі свиней, телят та ВРХ гомогенним ферментованим кормом. Ця технологія охопила сьогодні...

Сьогодні передові аграрії все більше уваги почали приділяти деструкторам органічних решток. Нині на ринку України їх велике різноманіття. Вважається, що для ефективної роботи деструкторів стерні насамперед потрібні волога, відповідна температура, рівномірно подрібнені рослинні рештки й...
Системы вентиляции зерновых культурВентиляционные копья Air-Whisper, Air-Lance Economic и Air-Lance

Производитель – Германия:Ambros Schmelzer & Sohn GmbH & Co KG

Официальный представитель в Украине – ООО «Шмельцер»

По всем интересующим вопросам вы можете обращаться по контактным данным, указанным в конце статьи.

20

Двадцать пять лет ФХ «Бор» интенсивно ведёт селекцию озимой мягкой пшеницы. Годовая ротация генофонда за счет объёмного селекционного питомника составляет в среднем 250 сортов (линий, популяций) и только 0,06% сортов попадает в государственное сортоиспытание. Это ничтожно малое количество, но в...

ПРЕИМУЩЕСТВА НАШИХ АНГАРОВ:

  • Высокий уровень герметичности, что обеспечивает стопроцентную сухость и сохранность вашего товара при любых погодных условиях.
  • Ангары по вашим размерам, любой конфигурации и формы, утепленные, холодные, высокие, низкие – на ваш выбор.
  • Скорость монтажа по...

LOZOVA MACHINERY раді повідомити своїм клієнтам і партнерам про проведення щорічного фірмової агроподії – ДНЯ ПОЛЯ LOZOVA MACHINERY, що відбудеться 5 серпня в Близнюківському районі Харківської області на базі ТОВ «Європейський фонд розвитку».

Ось уже кілька років захід користується...

Стовбур – одна із найпоширеніших і шкодочинних захворювань томатів та інших пасльонових культур (особливо в південних областях України).

Поширення

Стовбур викликає фітоплазма пасльонових (Tomato stolbur phytoplasma). Переносниками фітоплазми в природних умовах є різні види цикадок.

Термін...

Пожнивные посевы ультрараннего подсолнечника будоражат мысли агропроизводителей всё сильнее, и за последние 3-5 лет эта мысль достигла своего пика. У многих есть уже и свой опыт, у кого-то он негативный у кого-то всё получилось. Сейчас активно идет уборка зерновых и в условиях 2021 года, когда...

Саморемонт призводить до збитківЗапорука успіху кожного підприємства по виробництву свинини – це здорове високопродуктивне маточне поголів’я. Отримання від свиноматки 26-28 поросят за рік забезпечує виробництво 2,5 тонн м’яса на основну свиноматку. Для цього в умовах інтенсивного виробництва необхідно проводити заміну основного стада щорік на рівні 40-45%, тобто майже наполовину.
Страница 1 из 123