ЧернорыбченкоЧерез надзвичайно несприятливі погодні умови осінньої посівної, коли майже тримісячна посуха тримала в напрузі, частина аграріїв не ризикнули сіяти озимі під дуже неоптимістичні прогнози. Тим ретельніше підійдуть вони до підготовки весняної сівби.
Змінити хід розвитку врожаю, як у плюс, так і в мінус, можна вже з вибору посівного...

212Технічне створення будь-якого гібриду соняшника триває від 7 до 10 поколінь. Якщо додати сюди ще державне сортовипробування три роки, і потім ще один рік, витрачений на насіннєву ділянку (ділянку гібридизації), то при звичайному отриманню насіння один раз в рік, сільгоспвиробник отримує готовий...

Якими б не були складними погодні умови 2020 року, час планувати наступну посівну – ярі 2021. ПРАТ «Селена», лідер вітчизняної селекції, пропонує такі гібриди соняшнику.

ВІВАТ – високоврожайний, високотехнологічний для зон Степу і Лісостепу простий міжлінійний гібрид...

Як повідомляють аналітики зернових ринків, найбільш затребуваними яровими культурами в Україні стали: соняшник, площі під яким збираються збільшувати 70% опитаних аграріїв та кукурудза (59%). Відповідно з розширенням площ зростає і потреба у посівному матеріалі.

Однак зміни в оподаткуванні...

Кожному сільгоспвиробнику кожен рік різні продавці один попереду іншого пропонують якісь гібриди. І кожен хвалить свій товар, кожен обіцяє захмарну врожайність. А далі, після збирання, коли цифри зовсім інші, продавець виправдовується, що винні погодні умови, недотримана технологія вирощування і...

Незважаючи на нестабільну премію за високоолеїновий соняшник, необхідність вирощувати високоолеїнові гібриди з просторовою ізоляцією та примхливість цього соняшнику при збиранні, площі під ним невпинно зростають.

Рушійною силою в зростанні попиту на високоолеїновий соняшник є винагорода –

12Коток-подрібнювач універсальний

Виробник сільськогосподарської техніки ТОВ «АЯКС АГРО» пропонує універсальний коток-подрібнювач «АЯКС»! Ріжучий водоналивний гідравлічний коток «АЯКС»

 Фермери щороку стикаються з однією і тією ж проблемою – як вигідніше та дорожче реалізувати своє рідне зерно, вирощене такою нелегкою повсякденною працею.

Є безліч варіантів вирішення питання з вирощування зерна, але одним із найраціональніших методів є його обробка власними...

Останнім часом ми стали помічати неоднозначну тенденцію до самообману Вами самими. В чому суть нашого заклику до Вас?

️️️Мова піде про обладнання для переробки зернових культур на комбікорм (комбікормові змішувачі, дробарки).

Як всі покупці товарів чи послуг, Ви звикли «купуватись» на...

Раттер - це біологічний родентицид для знищення мишоподібних гризунів:

  • полівка звичайна
  • полівка руда
  • полівка водяна
  • полівка східноєвропейська
  • полівка–економка
  • миша домова
  • миша курганцева
  • миша лісова
  • миша-крихітка та...
Страница 1 из 115