картинка

За 16 років газета міцно завоювала довіру
і повагу своїх читачів і на сьогоднішній день
є провідним рекламно-інформаційним виданням в
агропромисловому секторі України.

Підписано до друку 09.02.2004.

картинка
картинка

У 2017 році газета «АграрНик»
перемогла в номінації Незалежної
Національної бізнес-премії
«Вибір України» та отримала статус
і почесну нагороду
«Вибір України 2017»

картинка
картинка

Девіз «Нас читає вся Україна» – це не просто красиве гасло – це була наша мрія, наша стратегія, наша мета, до якої ми йшли всі ці роки.

На сьогоднішній день газета АграрНик має найбільшу читацьку аудиторію серед рекламно-інформаційних видань, які працюють у сфері АПК. Наше видання читають понад 75 тисяч передплатників у всіх областях і районах України.

Газета користується великим авторитетом і отримала широке визнання фахівців агропромислового комплексу України. За підсумками соціологічних досліджень, проведених компанією KLEFFMAN GROUP у 2016 році газета «АграрНик» увійшла в ТОП-5 найбільш популярних професійних аграрних видань України.

картинка
картинка
картинка

Ми зробили газету корисною та цікавою для наших читачів і рекламодавців, ми заслужили вашу довіру, стали справжнім помічником і надійним діловим партнером у розвитку вашого бізнесу.

Газета є найбільш затребуваним рекламним майданчиком для компаній, приватних підприємців та фермерських господарств, забезпечуючи високу якість і ефективність рекламно-інформаційних послуг.

За 16 років на сторінках нашого видання рекламувалися понад 5000 фірм, сільгосппідприємств та фермерських господарств. Багато з них співпрацюють з нами з 2004 року, майже половина – п’ять і більше років.

картинка
картинка
картинка

Усі ці роки ми прагнули відповідати високим вимогам своїх читачів, розвивати і удосконалювати газету, робити все, щоб вона була завжди доступна, корисна та цікава.

За 16 років газета взяла участь в проведенні більш ніж 600 виставок, конференцій, семінарів і Днів поля, на яких було розповсюджено понад 500 000 примірників газети.

Ми постійно розширюємо спектр наших послуг і прагнемо на якіснішому та на більш професійному рівні працювати з нашими діловими партнерами.

Газета "АграрНик" була першим виданням, яке почало проводити спеціалізовані електронні поштові розсилки своїм клієнтам та читачам. Ми перші зробили мобільний додаток.

Минулого року ми змінили формат газети, створили електронну версію та адаптували її для мобільних пристроїв.

Клієнти газети АграрНик можуть безкоштовно розміщувати інформацію про свої товари в "КАТАЛОЗІ ТОВАРІВ" на сайті газети. Інформація про наших клієнтів активно висвітлюється на каналі газети «АграрНик» в месенджерах Telegram і Viber.

картинка
картинка
картинка

АграрНик – це не лише газета, це велика дружна Аграрна сім'я наших читачів та партнерів, це наші колеги і однодумці.

Найбільше досягнення нашої 16-річної праці – це багатотисячна аудиторія чудових читачів газети "АграрНик".

За 16 років сформувалося ціле покоління аграріїв, які люблять та цінують нашу газету, є її постійними читачами, які з довірою та повагою ставляться до нашого видання і рекламодавців, які пропонують найкращі та найсучасніші трактори, комбайни, сівалки, найкраще насіння та садивний матеріал, а також найефективніші засоби захисту рослин.


Усі ці роки основною метою нашого колективу було і залишається турбота про нашого читача.
Ми високо цінуємо і гордимося вашою довірою та робимо все, щоб якомога краще сприяти
розвитку та процвітанню вашого бізнесу.