Система термометрии для зерно- овоще-хранилищ, элеваторов.
10000
Одним із нових напрямків діяльності компанії є модернізація вже існуючих зерносховищ, шляхом впровадження системи термометрії. Така система складається із компонентів автоматики українського виробництва і є поза конкурентною за ціновими і якісними показниками. Вона дозволяє стаціонарно контролювати температуру буртів зерна на глибині, при цьому, немає потреби в працівниках, що мають періодично переставляти засоби вимірювання температури. Використання подібних систем дозволяє виконувати роботи по охолодженню зерна лише тоді і втому місці, де є нагальна потреба. Про це місце підкаже комп‘ютер, на екрані якого фермер бачить існуючу температуру, та динаміку її зміни, в декількох точках зерносховища і зовні. Таким чином вдається суттєво зменшити втрати при зберіганні зерна, як прямі, так і опосередковані.

Щоб виростити високий урожай, потрібно чимало зусиль та капіталовкладень. Та не менш важливо зберегти зібране. При збиранні зерна його температура сягає до 50 градусів С, тому при неналежному зберіганні створюються умови інтенсивного самозігрівання зерна, може з‘явитись волога, в якій будуть жити і розмножуватись шкідники. У результаті погіршується його якість. Адже вирішальним чинником регулювання життєдіяльності зерна є його температура і вологість.

Компанія "DDS" пропонує простий і порівняно недорогий спосіб зберегти зернові: встановлення стаціонарних термометрів, дані якого виводяться на монітор персонального комп'ютера. Це дуже вигідно: фермер у будь-який момент може побачити, де саме треба застосувати додаткові дії зі збереження зерна, вчасно реагує і стовідсотково запобігає можливим втратам!

Залежно від результату показників локально застосовується один із запобіжних засобів: аспірація (відсмоктування пилу), фумігація (знезараження) та аерозольна обробка. А ще декотрі фермери роблять провітрювання зерносховищ. Вентилювання насіння атмосферним повітрям – ефективний і простий спосіб тимчасового консервування вологого свіжозібраного насіння.
Надіслати повідомлення
Запорожская область
+38 (061) 707 45 77
+38 (095) 393 73 10
Система термометрии для зерно- овоще-хранилищ, элеваторов.
Доставка
DDS Engineering