Ріпаковий стіл ПРВ "Скіф"
120000
Призначений для дообладнання жниварок вітчизняних та зарубіжних комбайнів під пряме комбайнування ріпаку. Використовується у всіх ґрунтово-кліматичних зонах.

Завдяки винесенню столу та збільшеній швидкості різу забезпечує значне зниження втрат при збиранні в стислий проміжок часу.

Нова конструкція ріпакового столу ПРВ з поліпшеними технічними характеристиками спроектована та виготовлена з багаторазовим запасом міцності для тривалої та надійної експлуатації.

Комплектація Н (HYDRO):
 Гідропривід активних дільників «Storm» (Євросоюз)
 МПН – оригінальний планетарний редуктор «Schumacher» виробництва Німеччини
 Оригінальний ріжучий апарат «Schumacher» виробництва Німеччини

Комплектація М (Mechanics):
 Механічний привід активних дільників «Storm»
 МПН - планетарний редуктор типу «Schumacher» виробництва «Rolmetal» Євросоюз
 Ріжучий апарат з чавунними пальцями

Можливе забарвлення в колір комбайна

Фарбуються європейськими емалями корпорації «Helios Group»


КОНКУРЕНТНІ ПЕРЕВАГИ

 Два рухомих ножа в кожному бічному дільнику, в сукупності з подвійними сегментами «John Deere», забезпечують високу швидкість, відмінну якість зрізу та плавність входу жниварки в рослинну масу.

 Безпороговий ріжучий апарат та гладка поверхня столу для безперешкодного просування скошеної маси до шнека жниварки.

 На настилі пристосування виготовлений спеціальний буртик (пастка), що перешкоджає просипанню зерна з жниварки в зворотньому напрямку, додатково знижує втрати.

 Подовжений стіл для ефективного прибирання високорослих сортів ріпаку.

 Ліва та права боковини значно вужче аналогів, завдяки чому знижуються втрати при прокосах і збиранні човниковим способом.

 Масу столу знижено на 20%, в порівнянні з аналогами, вона рівномірно розподіляється по ріжучому апарату жниварки, що виключає наслідки акцентованих навантажень.

 Завдяки оригінальному навішуванню виключається не лише прогин столу в процесі роботи, а й знос, деформація та руйнування боковин жниварки.

 Значно скорочено час і спрощено процес агрегатування столу зі шнековою жниваркою, в порівнянні з іншими конструкціями, так як відпадає необхідність демонтажу привіду ножа (МПН або МКШ) та дільників жниварки.

 Оригінальна кінематика приводів робочих органів виключає вібрацію.

 Права боковина регульована для установки проміжку між мотовилом та боковиною столу, а також для полегшення агрегатування із жниварками з порушеною геометрією.
Надіслати повідомлення
Запорізька область
(097) 321 1854
(099) 765 7304
Ріпаковий стіл ПРВ "Скіф"
Доставка
ТОВ "КБ БЗС "АЛЬФА"