Трактор YTO 1604
63000 у.о.
Трактор YTO – Х 1604 завдяки двигуну з турбокомпресором, охолоджувачем, підігрівом, надійній трансмісії та синхронізованій коробці передач має можливість працювати практично з усіма спектром сільськогосподарських агрегатів, включно з найбільш важкими.

Трактор YTO – Х-1604 це:

- Універсальність та економічність.
- Висока надійність та продуктивність.
- Простота в експлуатації та обслуговуванні.
- Значний ресурс довговічності.
- Безвідмовна робота в будь-яких умовах та на всіх етапах сільськогосподарських робіт.
Потужний дизельний шестициліндровий двигун працює за будь-яких умов та має високу надійність, подовжений ресурс та стійкість до перенавантажень. Завдяки великому запасу крутного моменту і збалансованості трактор впевнено поводиться при будь-яких роботах.

Комфортна сучасна кабіна, обладнана шумо- та пилоізоляцією, кондиціонером та обігрівачем, зручними сидіннями та МР3-плеєром.

YTO-1604 обладнаний електрогідравлічною системою управління, завдяки якій під’єднання агрегатів до трактора відбувається швидко та легко.

YTO-1604 здатний працювати з багатьма агрегатами, в тому числі з культиваторами, пружинними та дисковими боронами, ущільнювачами ґрунту, глибокорозрихлювачами, сівалками та з іншими видами навісної, напівпричіпної та причіпної техніки.

Використання трактора YTO-1604 в сільськогосподарських роботах забезпечує мінімальне ущільнення ґрунту, що значно знижує негативний вплив ходової частини на плодоносний шар. Завдяки подвійним заднім колесам досягнуто більшу швидкість в роботі.

Невеликі габарити роблять трактор надзвичайно маневреним, а легке керування не приводить до втоми тракториста протягом довготривалого робочого дня.
Київська область
(067) 500 8536
Трактор YTO 1604
Доставка
Херсонский машиностроительный завод