Трактор YTO X804
24000 у.о.
Універсальний трактор YTO-X804 виготовляється на основі моделей всесвітньо відомої компанії FIAT на заводі First Tractor Co.LTD (YTO), створеному на базі Першого Державного заводу КНР. Компанія YTO належить державі, що є додатковою гарантією надійності та якості її продукції. Вся продукція компанії YTO пройшла повну міжнародну сертифікацію та відповідає стандартам якості ISO9000, ISO14000, ISO18000, а також OECD, CE, CCC. Промислові потужності компанії YTO обладнані найсучаснішими технологічними лініями виробництва Німеччини, Швейцарії та Італії.

Дана модель колісного трактора YTO - Х804 вже давно має добру славу серед аграріїв завдяки поєднанню надійності та продуктивності, простоти експлуатації та адекватної ціни. Саме це робить його найбільш вигідним придбанням в сегменті подібної техніки, залишаючи позаду всіх конкурентів.

Трактор YТО - Х804 використовується в різного виду роботах в сільських, будівельних, лісових, комунальних господарствах, в садівництві, а також у промисловості. Придатний до роботи в будь-яких кліматичних умовах.

Модель YTO - Х804 відрізняється різноманітністю навісного обладнання, з яким вона агрегатується: може працювати з екскаваторним знаряддям, навантажувачем, землерийними пристроями, бульдозером, а також широко використовується в якості приводу для сільськогосподарських агрегатів і машин.

Трактори YTO - Х804 показали високу надійність. Напрацювання на відмову II-III груп складності склала 1023 м.г. при нормативі 550 м.г. Відмінні тягові властивості та підвищена вантажопідйомність задньої навісної системи дозволяють трактору YTO - Х804 виконувати більш енергонасичені роботи, які неможливо виконати іншими тракторами цього класу.
Надіслати повідомлення
Київська область
(067) 500 8536
Трактор YTO X804
Доставка
Херсонский машиностроительный завод