Навантажувачі шнекові посилені НЗШ «Торнадо»
70000
Зернонавантажувач призначений для транспортування, навантаження та вивантаження зернових, бобових, круп'яних і олійних культур, а також будівельних та інших сипучих матеріалів на необхідну висоту, в тому числі в залізничні вагони та автотранспорт з високими бортами. Можлива комплектація завантажувальним бункером.


КОНКУРЕНТНІ ПЕРЕВАГИ:

- Конструкція навантажувача спроектована і виготовлена з багатократним запасом міцності для тривалої та надійної експлуатації.

- Висота підйому регулюється 2-ох швидкісною тросовою лебідкою.

- З'єднання секцій шнеків здійснюється через підшипники в потужних підвісних опорах, забезпечуючи надійність, стабільність і довговічність роботи навантажувача.

- Конструкція з'єднання труб навантажувача забезпечує зручність при транспортуванні, а також простоту та надійність при складанні в робочий стан.

- Шафа електрообладнання з подвійним захистом електродвигуна укомплектована:

- Пило/вологозахищеним інтегрованим малогабаритним кнопковим вимикачем зі світловою індикацією;

- Трьохполюсним автоматичним вимикачем класу Е, відповідним до міжнародних стандартів IEC 947-2 та IEC 947-4, призначеним для захисту електричних двигунів від тривалих струмових перевантажень і струмів короткого замикання, а також для оперативних їх комутацій;

- Тепловим реле PPS в комплекті з електромагнітним пускачем, призначеним для захисту електродвигунів від надструмів неприпустимої тривалості з класом розчіплювачів 10;

- Для зручності монтажу оперативних ланцюгів передбачена клемна колодка.

- Комплектується колесами підвищеного навантаження на гумовому ходу.

- Спіралі шнека виконані з холоднокатаної сталі, що підвищує ресурс їх роботи.

- Стінка зовнішньої труби товщиною 3 мм забезпечує необхідну жорсткість і механічну стійкість навантажувача в різних умовах експлуатації.

Фарбуються європейськими емалями корпорації «Helios Group»
Надіслати повідомлення
Запорізька область
(097) 321 1854
(050) 601 2877
Навантажувачі шнекові посилені НЗШ «Торнадо»
Доставка
ТОВ "КБ БЗС "АЛЬФА"