Універсальний агрегат ГРИФОН 4,2м
від 210 000 грн з ПДВ
Виробниче підприємство АГРОПРАЙД пропонує універсальний модульний ґрунтообробний агрегат ГРИФОН, який призначений для виконання широкого спектру задач та легко інтегрується в будь-яку технологію обробітку ґрунту.
ГРИФОН – це важка ротаційна борона-мотика, дискова борона Verti-Till, лущильник та лаповий культиватор на одній рамі для передпосівного та основного обробітку ґрунту, який якісно виконує як суцільну культивацію, так і міжрядний обробіток практично на будь-якій стадії росту культур та на різних типах ґрунтів. Універсальність культиватора ГРИФОН досягається завдяки міцній дворядній рамі та кронштейнам, які швидко монтуються і дозволяють розмістити стойки з необхідними робочими органами як в один, так і в два ряди, з інтервалом згідно поставленої задачі. Змінюючи лише робочі органи та інтервал між стойками, ви отримуєте новий тип агрегату під ваші умови і завдання.
ГРИФОН РОТАЦІЙНИЙ (ШТРИГЕЛЬНИЙ)
Руйнування поверхневої кірки.
Активне насичення ґрунту киснем та вологою.
Знищення більшості бур'янів на стадії нитки.
Відмова від застосування гербіцидів.
Поєднує в собі класичну борону-мотику та агрегат для міжрядного обробітку ґрунту завдяки можливості регулювання розміщення секцій з робочими органами.
Комплектація: принципово нова надійна конструкція робочого органу, що дає можливість заощадити час на його заміну.
ГРИФОН ДИСКОВИЙ
Якісне лущення стерні з вертикальним обробітком ґрунту.
Передпосівна підготовка з рівномірним розподілом рослинних решток в верхніх шарах ґрунту. Залишені на поверхні пожнивні рештки можуть суттєво знизити ерозію ґрунту, викликану вітрами та водою, дозволяють стримувати вологу, не даючи їй випаровуватись. Подрібнені залишки додаються до органічного матеріалу ґрунту, покращуючи його родючість і здатність утримувати вологу. Рослинні рештки додають органічний вуглець, який вкрай необхідний для балансу вуглецьазот та здорового розвитку.
Комплектація: різні типи розрізних дисків, діаметром 520мм, виготовлених з високоякісної імпортної сталі.
ГРИФОН КУЛЬТИВАТОР ЛАПОВИЙ
Передпосівний та основний обробіток ґрунту по стерні
Комплектація: лапа стрілчата 330мм, виготовлена з високоякісної імпортної сталі, що пройшла повний цикл термообробки.
сайт: https://agropride.com.ua/shop/
Надіслати повідомлення
Полтавская область
+38 (067) 112 0 112
+38 (066) 112 0 112
Універсальний агрегат ГРИФОН 4,2м
Доставка
Агропрайд ООО