Ріпаковий стіл ПРВ "Скіф"
145000
Призначений для дообладнання жниварок вітчизняних та зарубіжних комбайнів під пряме комбайнування ріпаку. Використовується у всіх ґрунтово-кліматичних зонах.

Завдяки винесенню столу та збільшеній швидкості різу забезпечує значне зниження втрат при збиранні в стислий проміжок часу.

Нова конструкція ріпакового столу ПРВ з поліпшеними технічними характеристиками спроектована та виготовлена з багаторазовим запасом міцності для тривалої та надійної експлуатації.

Комплектація Н (HYDRO):
- Гідропривід активних дільників «Storm» (Євросоюз)
- МПН – оригінальний планетарний редуктор «Schumacher» виробництва Німеччини
- Оригінальний ріжучий апарат «Schumacher» виробництва Німеччини

Комплектація М (Mechanics):
- Механічний привід активних дільників «Storm»
- МПН - планетарний редуктор типу «Schumacher» виробництва «Rolmetal» Євросоюз
- Ріжучий апарат з чавунними пальцями

Можливе забарвлення в колір комбайна.

Фарбуються європейськими емалями корпорації «Helios Group»


КОНКУРЕНТНІ ПЕРЕВАГИ

- Два рухомих ножа в кожному бічному дільнику, в сукупності з подвійними сегментами «John Deere», забезпечують високу швидкість, відмінну якість зрізу та плавність входу жниварки в рослинну масу.

- Безпороговий ріжучий апарат та гладка поверхня столу для безперешкодного просування скошеної маси до шнека жниварки.

- На настилі пристосування виготовлений спеціальний буртик (пастка), що перешкоджає просипанню зерна з жниварки в зворотньому напрямку, додатково знижує втрати.

- Подовжений стіл для ефективного прибирання високорослих сортів ріпаку.

- Ліва та права боковини значно вужче аналогів, завдяки чому знижуються втрати при прокосах і збиранні човниковим способом.

- Масу столу знижено на 20%, в порівнянні з аналогами, вона рівномірно розподіляється по ріжучому апарату жниварки, що виключає наслідки акцентованих навантажень.

- Завдяки оригінальному навішуванню виключається не лише прогин столу в процесі роботи, а й знос, деформація та руйнування боковин жниварки.

- Значно скорочено час і спрощено процес агрегатування столу зі шнековою жниваркою, в порівнянні з іншими конструкціями, так як відпадає необхідність демонтажу привіду ножа (МПН або МКШ) та дільників жниварки.

- Оригінальна кінематика приводів робочих органів виключає вібрацію.

- Права боковина регульована для установки проміжку між мотовилом та боковиною столу, а також для полегшення агрегатування із жниварками з порушеною геометрією.
Надіслати повідомлення
Запорізька область
(097) 321 1854
(099) 765 7304
Ріпаковий стіл ПРВ "Скіф"
Доставка
ТОВ "КБ БЗС "АЛЬФА"