АКТИВ-НАRVЕЅТ Прайм
130 грн./л
Оновлене високоефективне збалансоване хелатне добриво, до складу я кого входять аміно- та фульвокислоти і стимулятори росту. Склад добрива розроблений з метою швидкого корегування дефіциту елементів живлення шляхом запуску багаторівневого механізму іх засвоєння. Підвищує стійкість рослин до тривалого впливу несприятливих факторів середовища.

Вміст макро- і мікроелементів, %мас/об
N - 12
P - 4
K - 4
MgO - 0.16
SO3 - 0.15
B - 0.03
Fe - 0.045
Mn - 0.045
Cu - 0.02
Zn - 0,035
Mo - 0.0005
Ni - 0.0005

Фульвові кислоти:
Сприяють засвоєнню мінеральних речовин; підсилюють обмінні процеси; транспортують елементи живлення до кожної клітини організму і легко проходять через мембрану в клітину; відновлюють електричний баланс; підвищують проникність клітинних мембран; мають антиоксидантні властивості; беруть участь в нейтралізації' та виведенні токсинів з організму

Амінокислоти:
Є додатковим джерелом незамінних амінокислот, прискорюють обмінні процеси; стимулюють зростання біомаси і посилюють процеси фотосинтезу; допомагають засвоєнню макро- і мікроелементів шляхом відкриття продихів; виконують роль хелатуючих агентів металів; амінокислотні комплекси металів нефітотоксичні і можуть використовуватись навіть за несприятливих умов.

Ексклюзивний стимулятор:
• стимулює проростання насіння; прискорює ріст і розвиток рослин;
• стимулює кореневе утворення;
• підвищує врожайність;
• підвищує холодо-, жаро-, посухостійкість та стійкість до інших несприятливих факторів середовища;
• стимулює активність нітратредуктази;
• сприяє зменшенню накопичення нітратів;
• покращує терміни зберігання і якість урожаю;
• запобігає стерильності пилку квітів.

Застосування на культурах:
- Пшениця і ячмінь озимі та ярі
- Соняшник
- Зернобобові культури
- Буряки цукрові, кормові, столові
- Сади, виноград

Під час проведення листкового (позакореневого) підживлення витрата робочого розчину для польових, овочевих культур ¬ 200-300 літа, для виноградників та садів - 500-1000 л/га.

При жорсткій воді (рН >7) рекомендуємо додавати добриво -буферизатор АКТИВ-НАRVЕЅТ рН-контроль (0,1-0,3 л на 100 л води).

Для запобігання стресових факторів рекомендується додавати у бакову суміш з пестицидами та мікроелементами мікродобриво АКТИВ-НАRVЕЅТ Полімікс у нормі 0,3 - 0,5 л/га.
Кировоградская область
+38 (066) 640-96-62
АКТИВ-НАRVЕЅТ Прайм
Доставка
Агрономич