АКТИВ-НАRVЕЅТ Мідь
124 грн./л
Концентроване мікродобриво, що містить мідь у хелатній формі. Застосовується для підживлення культур, чутливих до нестачі міді та на всіх культурах у випадку діагностовоного її дефіциту. Завдяки хелатній формі препарат добре засвоюється рослинами.

Вміст макро-і мікроелементів % мас/об
Cu - 7,0
додатково містить N – 7,0 % мас/об., SO3 – 7,0 % мас/об.

Мідь: підвищення вмісту білку та клейковини у зерні; посилення стійкості рослин до грибкових та бактеріальних хвороб; затримує старіння рослин; єдиний елемент який поліпшує ріст рослин в умовах аміачного харчування; нормалізація азотного обміну та процесів формування білку; підвищення посухостійкості; покращення водного обміну; посилення стійкості до вилягання злаків.

Застосування на культурах:
- Зернові колосові
- Овочеві
- Ягідні
- Плодові
- Всі культури

Під час проведення листкового (позакореневого) підживлення витрата робочого розчину для польових, овочевих культур - 200-400 л/га, для виноградників та садів - 500-1000 л/га.

При жорсткій воді (рН > 7) рекомендуємо додавати добриво - буферизатор АКТИВ-НАRVЕЅТ рН-контроль (0,1 -0,3 л на 100 л води).

Для запобігання стресових факторів рекомендується додавати у бакову суміш з пестицидами та мікроелементами мікродобриво АКТИВ-НАRVЕЅТ Полімікс у нормі 0,3- 0,5 л/га.
Надіслати повідомлення
Кировоградская область
+38 (066) 640-96-62
АКТИВ-НАRVЕЅТ Мідь
Доставка
Агрономич