Карбамід | Україна | N-46%
11 100 грн./т
Країна виробник: Україна; ОПЗ

Біг Бег 0,75т

EXW - завод + доставка | авто - ж/д |

Карбамід одне з найпоширеніших азотних добрив для грунтів.
Отримав широке розповсюдження в сільському господарстві України. Обумовлено це, в першу чергу його перевагами, до яких відносяться: прискорення росту вегетативної маси рослини, зростання вмісту білка в зерні, значне підвищення рівня урожайності більшості культур. Легкість застосування, стійка форма, швидка розчинність та легкість засвоєння рослинами.

Карбамід (мочевина) - хімічна речовина з формулою H2N-CO-NH2, дуже гарно розчиняється у воді, спирті, рідким амміаком і сернистому ангідриді. У промисловості карбамід синтезують з аміаку та вуглекислого газу за допомогою реакції Базарова. Саме тому виробництво карбаміду відбувається з виробництвом аміаку.

Карбамід містить близько 46% азоту, тим самим, що є найбільш концентрованим азотним добривом. Добриво виробляється  двох марок А і Б. Марка А призначена для промислового використання, марки Б - для сільського господарства. Речовина  відмінно розчиняється у воді і при зберіганні не охолоджується. Використовується для всіх видів грунтів як основне та переднє удобрення, так і в якості підкормки.

Еффективність карбаміда, що використовується в якості основної сировини, нічим не поступається  відомій всім амміачній селітрі. У той же час саме карбамід містить найбільшу кількість азоту, що забезпечує високу цільову ефективність його використання.

Карбамід також використовується як позакоренева підкормка овочевих, плодових культур та пізніх підкормок пшениці, спрямованих на підвищення вмісту білка в готовому зерні. Карбамід цінний тим, що при контакті з рослиною не відбувається опіку, а значить, не наноситься шкоди листю. Ця якість забезпечує відмінне поглинання  добрив. У той же час при поверхневому внесенні в грунт, карбамід необхідно негайно заробити, щоб запобігти втраті азоту із-за випаровування  амміаку.

Найчастіше карбамід використовують в якості добрив для картоплі, сахарного буряку та овочевих культур.
Кировоградская область
+38 (066) 640-96-62
Карбамід | Україна | N-46%
Без доставки
Агрономич