Амістар тріо 255 ес к.е. 5л ціна вказана за л.
34,36 дол.
КОНЦЕНТРОВАНА ДІЯ ТРЬОХ ПОТУЖНИХ КОМПОНЕНТІВ !!!
Вміст діючої речовини-30 г/л ципроконазолу; 125 г/л пропіконазолу; 100 г/л азоксистробіну .
Хімічна група Триазоли, стробілурини
Препаративна форма-концентрат емульсії
Упаковка 5 л

ГОЛОВНІ ПЕРЕВАГИ ПРЕПАРАТУ

-Надійно захищає рослину від основного спектру хвороб з посиленою дією проти плямистостей листя і колосу

-Збалансована превентивна й лікувальна дія, яка забезпечує тривалий період захисту

- Завдяки унікальному фізіологічному впливу на рослину забезпечує додаткову урожайність та покращує її товарну і насіннєву якість

- Знижує негативний вплив стресових чинників

-Тривалий період захисту.

Призначення: Амістар Тріо 255 EC, к.е. – системний фунгіцид, який захщає зернові колосові культури від багатьох хвороб. Фунгіцид має, як лікувальну так і захисну дію.

Механізм дії: Використання препарату сприяє підвищенню врожайності та поліпшенню якості зерна шляхом активізації біологічних резервів рослини: підвищується ефективність використання вологи, призупиняється старіння рослини за рахунок пролонгації фотосинтезу (”озеленюючий ефект”), поліпшується азотний обмін.

Сумісність з іншими препаратами: Препарат Амістар сумісний з більшістю пестицидів (з них Карате Зеон 050 CS мк.с., Актара 25 WG в.г.), що застосовуються на зернових культурах у ті ж самі строки. Але в кожному випадку препарати, що змішуються, необхідно перевіряти на сумісність.

Період захисної дії: 3-5 тижнів при застосуванні фунгіциду Амістар Тріо 255 EC, к.е. в оптимальні строки та залежно від виду патогену, інфекційного навантаження, погодних умов та агротехніки, що застосовується у господарстві.

Приготування робочої суміші: Чистоту баку, магістральних трубопроводів та форсунок, а також працездатність усього обприскувача перевіряють до початку захисних робіт. Після цього визначають кількість і рівномірність постачання води через форсунки та порівнюють із розрахунковими даними по витратам робочого розчину на 1 га. Обприскування проводиться у ранкові або вечірні години у безвітряну погоду. Не допускати знесення препарату на сусідні культури. Після роботи з препаратом ретельно промити бак, штанги та форсунки обприскувача. Заповнити 1/4 баку обприскувача чистою водою і увімкнути режим розмішування. Додати розраховану і відміряну кількість препарату і продовжувати заповнювати бак обприскувача з одночасним перемішуванням. Продовжуйте розмішування під час роботи для забезпечення однорідності робочої суміші. Якщо фунгіцид використовується у баковій суміші з іншими препаратами, додавайте препарати у воду в бак обприскувача у наступній послідовності: ЗП – ВДГ – Амістар Тріо 255 EC, к.е. – КЕ.

Робочий розчин повинен бути використаний в день його приготування.
Надіслати повідомлення
Кировоградская область
+38(066)609-86-19
+38(067)520-69-59
Амістар тріо 255 ес к.е. 5л ціна вказана за л.
Доставка
"Агролига" Торговый Дом ООО