Тотріл 5 л ціна вказана за л.
24,92 дол
Група: Гербіциди
Активний інгредієнт: іоксініл у формі октаноату етеру, 225 г/л.
Препаративна форма: концентрат емульсії
Упаковка: 5 л
Реєстраційне посвідчення: А № 01633
Тотріл 225 EC — надійний засіб для післясходового контролю однорічних дводольних бур’янів у посівах цибулі та часнику, розроблений спеціально для захисту цих культур.

МЕХАНІЗМ ДІЇ

Тотріл 225 ЕС — селективний та високо ефективний післясходовий контактний гербіцид, який діє тільки через листову поверхню.

Діюча речовина Торілу 225 ЕС — іоксініл — належить до хімічної групи нітрилів і пригнічує процеси фотосинтезу у бур’янах. Його ефективність зростає за умов сприяння фотосинтезу: при температурі вище 10°С, добрій освітленості, вологості повітря і ґрунту.

Гербіцидний ефект помітний вже через декілька годин після обприскування. Листя бур’янів жовтіє та відмирає. Повна загибель настає через 8-15 днів, інколи через 3 тижні.

ЗАГАЛЬНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ

-Не обрискувати менш ніж за 4-6 годин до дощу.
-Не обприскувати ослаблені, ушкоджені шкідни ками та хворобами рослини, а також під час сильної спеки або хододної погоди, посухи, сильного вітру. ---Не проводити міжрядних обробок протягом тижня після обприскування. Не застосовувати у закритому ґрунті.
-Не використовувати в бакових сумішах.

ЗАСТОСУВАННЯ

ЦИБУЛЯ ВСІХ ГЕНЕРАЦІЙ (крім цибулі на перо) Обприскування у фазі 2-6 листків Норма витрати: 1,5-3,0 л/га

РОЗДІЛЬНЕ ЗАСТОСУВАННЯ
Метод половин
Перше обприскування в фазі 1-2 листків культури. Норма витрати: 1,0-1,5 л/га Друге обприскування — по мірі відростання бур’янів. Норма витрати: 1,0-1,5 л/га

Метод чверток Перше обприскування в фазі 1 листка культури Норма витрати — 0,7 л/га Друге, третє і четверте обприскування — з інтервалами 7-8 днів з нормою витрати 0,7 л/га

ЧАСНИК (для зубків) Обробіток в фазі 2-3 листків культури. Норма витрати: 1,5-2,0 л/га ЧАСНИК ОЗИМИЙ (крім часника на перо) Обробіток в фазі 2-3 листків культури. Норма витрати: 1,5-3,0 л/га

ПЕРЕВАГИ
Активна дія на найбільш шкодочинні дводольні буряни.
- Широке «вікно» застосування — від 2 до 6 листків культури.
-Гнучкість застосування — можливість внесення в кілька прийомів.
-Відсутність ґрунтової післядії. Відсутність залишків в культурі.
Надіслати повідомлення
Кировоградская область
+38(067)520-69-59
Тотріл 5 л ціна вказана за л.
Доставка
"Агролига" Торговый Дом ООО