Пар прилипач меро 810 ес
7,62 дол.
Купити Меро – прилипач для підсилення фунгіцидної дії

Прилипач (ПАР) Меро 810 ЕС виготовлений на основі високоякісної ріпакової олії

Активний Інгредієнт: ріпаково-метиловий ефір 810 г/л

Форма випуску препарата: концентрат емульсії

Упаковка: 5 л

Властивості Меро:

Прилипач або поверхнево активна речовина виготовлена на рослинній основі. Вона призначається для комплексного застосування разом із фунгіцидами на моркві, соняшнику та ріпаку. Змочування наземних частин культури полегшується завдяки дії засобу. Він посилює також прилипання робочого розчину, завдяки чому діючі речовини фунгіциду краще проникають у рослину. Фунгіцидний ефект стає потужнішим, а контроль хвороб більш жорстким.

ЗАСТОСУВАННЯ

Перед тим, як приступити до робіт, варто провести розрахунки необхідної кількості засобу, основою для яких може послужити таблиця.

Застосування та приготування робочого розчину

Робочий розчин і заправка розчином обприскувача готуються перед самим проведенням робіт на спеціально відведених площадках для цього. Бак обприскувача заповнюється на третину водою, після чого заливається задана кількість фунгіциду, суміш перемішується декілька хвилин. Після цього Меро та вода додаються до бакової суміші, так аби об’єм був повним. Мішалка обприскувача повинна постійно перемішувати розчин. Фітотоксичність при дотриманні інструкцій відсутня.

Переваги препарату Препарат посилює засвоєння і утримання листям робочого розчину, що прискорює та посилює фунгіцидну дію. Тест на сумісність є рекомендованим перед змішуванням із іншими речовинами. Якщо рослини переживають сильний стрес, то змішування ПАР і КАС не рекомендується.
Надіслати повідомлення
Кировоградская область
+38(066)609-86-19
+38(067)520-69-59
Пар прилипач меро 810 ес
Доставка
"Агролига" Торговый Дом ООО