Гербіцид МайсТер Пауер 5 л цена указана за л.
30,38 дол.
Купити Майстер Пауер – гербіцид для захисту кукурудзи від бур’янів Гербіцид МайсТер Пауер – відкриває новий погляд на забезпечення довготривалого захисту кукурудзи від бур’янів. Активні компоненти: Форамсульфурон (31,5 г/л), тієнкарбазон-метил (10 г/л), йодосульфурон (1,0 г/л), ципросульфамід (антидот), 15 г/л

Форма випуску пестицида: Олійна дисперсія Дія агрохімікату:

Принцип дії продукту – блокування ферменту ацетолактатсинтетази, який не дає утворюватись аміно-кислотам, що припиняє поділ клітин в точках розвитку бур’янів, після чого бур’яни одразу ж зупиняють свій ріст і не здатні конкурувати з культурою.

Характеристики агрохімікату:
МайсТер Пауер – гербіцид післясходовий з широким спектром активності, який застосовують з метою боротьби як з однорічними, так і з багаторічними злаковими і дводольними бур’янами, включаючи такі найбільш шкідливі, як березка польова і гірчак (види), які до появи цього препарату можна було контролювати лише за допомогою бакових сумішей. Гербіцид для кукурудзи МайсТер Пауер – унікальний препарат, в якому завдяки застосуванню передових технологій були поєднані 3 високоефективні активні компоненти та антидот в єдиній інновативній формуляції. На додачу до відмінних «спалювальних» можливостей по відношенню до вегетативної маси бур’янів, пестицид має також ґрунтову дію (завдяки тієнкарбазон-метилу), яка не дає проростати бур’янам на протязі усього періоду вегетації культури.

Гербіцид варто застосовувати проти молодих бурянів, які активно вегетують: широколистих однорічних (2–6 листків), включаючи білу лободу — не пізніше ніж з’являться 8 листків; однорічних злакових (починаючи з одного листка і закінчуючи фазою середини кущіння), коли висота багаторічних злакових досягає 10–15 см, включаючи види осотів — і до фази стеблування; березка польова (при довжині погонів до 15 см). Найкращий гербіцидний ефект може бути досягнений за умови використання МайсТер Пауер в період появи 2–5 листків кукурудзи. Головні чинники вибору часу використання засобу – відсутність стресових умов і фаза розвитку бур’янів. Є досвід вдалого застосування МайсТер Пауер в період до появи 10 листків кукурудзи, що є можливим завдяки входу до складу антидоту ізоксадіфен-етилу, але при обробці препаратом МайсТер Пауер у фазі 8 листків кукурудзи чи пізніше за несприятливих чи стресових погодно-кліматичних умов може виникнути фітотоксичность по причині зниження здатності кукурудзи до метаболізму активних інгредієнтів гербіциду. Не можна допустити обробки гербіцидом, коли на рослинах культури є роса, при тумані чи, коли бур’яни переживають стрес через посуху, що може стати причиною зменшення ефективності пестициду (особливо на такі типи бур’янів як види мишію і лобода біла). Виробник не рекомендує проводити обробку гербіцидом МайсТер Пауер, якщо температура повітря перевищує +25 °С. Не можна допустити переростання бур’янів, для яких характерні потужний восковий наліт та висока ступінь опушення. В той самий рік, коли був застосований препарат Майстер Пауер, можна висівати лише кукурудзу. Восени того року, в який була проведена обробка Майстер Пауер, допустимий висів лише озимих зернових. У разі багаторазового послідовного застосування гербіцидів, які відносяться до різних класів, Майстер Пауер може бути використаний не пізніше ніж 2-м.

НОРМА ВИКОРИСТАННЯ АГРОХІМІКАТУ
Культура: кукурудза
Надіслати повідомлення
Кировоградская область
+38(066)609-86-19
+38(067)520-69-59
Гербіцид МайсТер Пауер 5 л цена указана за л.
Доставка
"Агролига" Торговый Дом ООО