Дуал Голд 5 л ціна вказана за л.
22,30 дол.
Грунтовий гербіцид для захисту посівів цукрових буряків, кукурудзи, соняшнику, сої, гороху, ярого ріпаку, картоплі, томатів (розсада), капусти (розсада) та кавунів від однорічних злакових та деяких однорічних дводольних бур’янів.

Дуал Голд 960 ЕС к.е.

*Діюча речовина:960 г/л S -метолахлору
*Хімічна група: Хлорацетаміди
*Класифікація ВООЗ: 3 (малотоксичний)
*Упаковка: 5 л.
*Препаративна форма: Концентрат емульсії.

ПЕРЕВАГИ:

– Гербіцид широкого спектра дії: Знищує однорічні злакові та деякі дводольні бур’яни
– Надзвичайно тривалий захисний період (6-8 тижнів)
– Надійність завдяки низькій леткості: Дуал Голд нелеткий, однак у разі відсутності вологи у ґрунті неглибоке загортання до 3-5 см у вологий шар ґрунту посилює гербіцидний ефект
– Ідеальний партнер для бакових сумішей: Може змішуватись із більшістю ґрунтових гербіцидів
– Відрізняється від гербіцидів-аналогів більш тривалою захисною дією, яка забезпечує фундаментальний захист посівів від другої хвилі бур’янів.

Механізм дії гербіциду:

Дуал Голд 960 ЕС к.е. проявляється у блокуванні процесу ділення клітин, що призводить до блокування початкових стадій мітозу, внаслідок чого чутливі бур’яни призупиняють ріст на ранніх стадіях розвитку. Діюча речовина S-метолахлор проникає у злакові бур’яни через колеоптиль, при цьому проросток скручується та відмирає. Дуал Голд 960 ЕС к.е. виступає добрим попередником післясходових препаратів, бо його дія істотно послаблює молоді рослини бур’янів, які все-таки змогли дати сходи .

Передпосівна обробка із загортанням: Внести Дуал Голд 960 ЕС к.е. в ґрунт і загорнути на глибину 3-5 см за допомогою загортаючого диска, борони, ротаційного культиватора або будь-якого іншого подібного обладнання. Використовувати технологію обробки із передпосівним загортанням у випадках, якщо у період після обробки очікується посушлива погода або у зонах з вітровою ерозією.

Досходова обробка: Вносити Дуал Голд 960 ЕС к.е. під час або після висівання, але до моменту появи сходів культури та бур’янів. Глибину і можливість загортання треба коригувати глибиною висіву насіння культурних рослин та залягання основної маси проростаючих бур’янів.
Надіслати повідомлення
Кировоградская область
+38(066)609-86-19
+38(067)520-69-59
Дуал Голд 5 л ціна вказана за л.
Доставка
"Агролига" Торговый Дом ООО