АКТИВ-НАRVЕЅТ Молібден
233 грн./л
Концентроване мікродобриво, що містить молібден у хелатній формі Призначений для позакореневого підживлення зернобобових культур, сої, ріпаку, соняшнику, плодово - ягідних насаджень та овочів. Рекомендується застосовувати на легких ґрунтах з низьким рівнем рН та органічної речовини.

Вміст макро-і мікроелементів % мас/об
Mo - 4,0

додатково містить P2O5 – 6,0 % мас/об., K2O – 7,0 % мас/об.

Молібден: стимулює розвиток кореневої системи і процес азотфіксації, підвищує стійкість рослин до низьких температур і посухи; найвища ефективність при спільному використанні з бором, регулює азотний, вуглеводний і фосфорний обмін речовин; активує діяльність бульбочкових бактерій у бобових культур.

Застосування на культурах:
- Зернові колосові
- Ріпак озимий
- Соя, горох, нут
- Соняшник
- Овочі
- Плодові насадження
- Виноград

Під час проведення листкового (позакореневого) підживлення витрата робочого розчину для польових, овочевих культур - 200-400 л/га, для виноградників та садів - 500-1000 л/га.

При жорсткій воді (рН > 7) рекомендуємо додавати добриво - буферизатор АКТИВ-НАRVЕЅТ рН-контроль (0,1 -0,3 л на 100 л води).

Для запобігання стресових факторів рекомендується додавати у бакову суміш з пестицидами та мікроелементами мікродобриво АКТИВ-НАRVЕЅТ Полімікс у нормі 0,3- 0,5 л/га.
Кировоградская область
+38 (066) 640-96-62
АКТИВ-НАRVЕЅТ Молібден
Доставка
Агрономич