АКТИВ-НАRVЕЅТ Марганець
124 грн./л
Концентроване мікродобриво, що містить марганець у хелатній формі. Продукт призначений для позакореневого підживлення ріпаку, буряків, зернових колосових культур, картоплі, плодових насаджень і ягідників. Рекомендується застосовувати на ґрунтах з нейтральною або слаболужною реакцією ґрунтового розчину, високим вмістом органічної речовини, при вирощуванні культур за інтенсивними технологіями.

Вміст макро-і мікроелементів % мас/об
Mn - 7,0

додатково містить N – 7,0 % мас/об., SO3 – 7,0 % мас/об.

Марганець: активує процеси фотосинтезу в рослинах; сприяє засвоєнню інших поживних речовин з ґрунту; підвищує здатність тканин рослин утримувати вологу; підвищує жаро - і морозостійкість рослин, покращує якість отриманої продукції; підвищує врожайність овочевих культур.

Застосування на культурах:
- Зернові колосові
- Ріпак озимий
- Цукрові буряки
- Соя
- Картопля
- 0вочі
- Плодові насадження та ягідники
- Виноград

Під час проведення листкового (позакореневого) підживлення витрата робочого розчину для польових, овочевих культур - 200-400 л/га, для виноградників та садів - 500-1000 л/га.

При жорсткій воді (рН > 7) рекомендуємо додавати добриво - буферизатор АКТИВ-НАRVЕЅТ рН-контроль (0,1 -0,3 л на 100 л води).

Для запобігання стресових факторів рекомендується додавати у бакову суміш з пестицидами та мікроелементами мікродобриво АКТИВ-НАRVЕЅТ Полімікс у нормі 0,3- 0,5 л/га.
Кировоградская область
+38 (066) 640-96-62
АКТИВ-НАRVЕЅТ Марганець
Доставка
Агрономич