АКТИВ-НАRVЕЅТ Гумат
130 грн./л
Рідкий висококонцентрований гумат калію, виготовлений з якїсного леонардиту і збагачений розчинними формами кремнію для підсилення антистресового ефекту та посилення імунітету рослин. Застосування гуматів разом з протруйниками зменшує їх інгібуючий вплив на проростання зародку насінини, підвищує темпи росту і розвитку рослин. Внесення гуматів разом з гербіцидами зменшує їх фітотоксичний вплив і скорочує період пригнічення культурних рослин. Посіви не втрачають З-7 днів вегетації та певну кількість пластичних речовин на вихід із стресового стану.

Обприскування фунгіцидами зупиняє розвиток хвороб, а додавання гуматів відновлює рослини за рахунок рістостимулюючих та імуностимулюючих властивостей. Також за рахунок підвищення імунітету рослин подовжується період захисної дії фунгіцидів.

Склад продукту: гумат – 14-18 % мас/об; К2О – 4,5-5,0 % мас/об; SiO2 – 1% мас/об.
Органік Стандарт

Застосування на культурах:
- Зернові колосові
- Кукурудза
- Соняшник
- Соя
- Ріпак озимий
- Картопля
- Цукрові буряки
- Овочі
- Плодові

Гумати добре сумісні з пестицидами, але перед застосуванням у баковій суміші попередньо необхідно провести тест на сумісність.

Не рекомендується застосовувати гумати у бакових сумішах з мідь і алюмінієвмісними пестицидами.

Рекомендується використовувати із мікродобривами у хелатній формі.

При жорсткості воді (рН >7) рекомендуємо додавати добриво - буферизатор АКТИВ-НАRVЕЅТ рН-контроль (0,1 -0,3 л на 100 л води).

Для запобігання стресових факторів рекомендується додавати у бакову суміш з пестицидами та мікроелементами мікродобриво АКТИВ-НАRVЕЅТ Полімікс у нормі 0,З - 0,5 л/га.
Кировоградская область
+38 (066) 640-96-62
АКТИВ-НАRVЕЅТ Гумат
Доставка
Агрономич