АКТИВ-НАRVЕЅТ Аміно
140 грн./л
Добриво з високим вмістом амінокислот рослинного походження та стимулюючих речовин. Продукт - висококонцентрований біостимулятор з вмістом рослинних амінокислот. Містить сполуки, здатні стимулювати стійкість рослин до патогенів та впливу несприятливих факторів навколишнього середовища. Амінокислоти є своєрідним будівельним матеріалом щодо відновлення порушених фітостресантами білкових ланцюгів. Зменшує вплив на рослину гербіцидних стресів та сприяє відновленню після механічних пошкоджень (наприклад, градобою).

АКТИВ-НАRVЕЅТ Аміно дозволяє заощадити величезну кількість енергії культур та прискорити час відновлення їх фізіолого-біохімічних процесів. Крім того, впливає на якість утворення плодів за рахунок участі у фізіологічних процесах в пилковій трубці та на ефективність утворення кореневої системи.

Склад продукту: рослинні амінокислоти -12,0 % мас/об., Р2О5,-2,2 % мас/об., К20 -2,2% мас/об., екстракт морських водоростей - 8,0 % мас/об., також додатково містить бурштинову кислоту.

Застосування на культурах:
- Зерняткові
- Кісточкові
- Виноград
- Томати, огірки, перець
- Морква, цибуля
- Капуста
- Зернові, бобові, технічні
- Розсада, саджанці

Під час проведення листкового (позакореневого) підживлення витрата робочого розчину для польових, овочевих культур - 200-300 л/та, для виноградників та садів - 500-100П л/га.

Позакореневі підживлення польових культур добривом АКТИВ-НАRVЕЅТ Аміно рекомендується проводити в дозі 0,5-2,0 л/га протягом усього періоду їх вегетації.

Дози варіюють від величини впливу стресових факторів та кількості обробок.
Застереження. Не застосовувати разом з гербіцидами, через ризик зниження гербіцидного ефекту.

При жорсткій воді (рН>7) рекомендуємо додавати добриво - буферизатор АКТИВ-НАRVЕЅТ рН-контроль (0,1 -0,3 л на 100 л води).
Надіслати повідомлення
Кировоградская область
+38 (066) 640-96-62
АКТИВ-НАRVЕЅТ Аміно
Доставка
Агрономич