Микроудобрение INTERMAG
3,38 $/л
Як відомо, система підживлення озимої пшениці складається з основного внесення (залежить від виду культури та сівозміни), передпосівної обробки насіння та листкових підживлень. Результати багаточисельних досліджень і сама сільськогосподарська практика показують, що при вирощуванні зернових можна виділити три критичних етапи, під час яких спостерігається найбільша потреба у поживних речовинах, особливо в мікроелементах:

1 етап – після сходження (листкове підживлення дозволяє підготувати рослину до зимівлі);
2 етап – кущення (забезпечує активізацію морфофізіологічних процесів);
3 етап – вихід в трубку (закладається якість формування та розвитку зерна).
Вищеперераховані етапи були враховані при розробці комплексної програми листкового підживлення зернових. З урахуванням вимог зернових культур до підживлення було розроблене багатокомпонентне мікродобриво INTERMAG-Зернові – концентроване комплексне рідке добриво, призначене для підживлення всіх видів і сортів зернових культур і насіннєвих трав, яке містить грамотно збалансований набір мікро- і макроелементів.
Добриво INTERMAG-Зернові рекомендується застосовувати для позакореневого, дрібнокапельного підживлення у вигляді водного розчину самим добривом або разом з розчином карбаміду, сульфату магнію, або іншим добривом серії INTERMAG, а також відповідним, перевіреним на сумісність пестицидом.
Николаевская область
+38(066)639-73-47
Микроудобрение INTERMAG
Без доставки
ТОВ "АГРО-ДОПОМОГА"