ДЕЙМОС - регулятор росту рослин з мікроелементами від ВИРОБНИКА
2580 грн упаковка 15 л
«Деймос» - двокомпозиційний багатокомпонентний препарат зі стимулюючими, фунгіцидними і антиоксидантними властивостями. Препарат створений на основі РРР «Марс-EL» з додаванням компонентів, які проявляють антистресові і антиоксидантні властивості - суміш гуматів натрію і калію, мінерал бішофіт, цидісепт, ДМСО, витяжка з листя стевії.
Призначення:
- інкрустація насіння озимої та ярої пшениці, ячменя, цукрових буряків, соняшника, кукурудзи, гречки, проса, овочевих, баштанних та ін. культур;
- обробка по вегетації для позакореневих підживлень, в т. ч. в бакових з пестицидами та біопрепаратами;
- структурування грунту та деструкція поживних залишків.

Джерелом мікроелементів мінерального походження в препараті є екологічно чистий полімінерал Бішофіт, основу якого складає хлорид магнію з домішкою великої кількості життєво необхідних мікроелементів (близько 65). Мікроелементи природного походження швидко включаються в фізіологічні процеси, що відбуваються в рослинній клітині. Магній в рослині відіграє дуже важливу роль. Магній - це не тільки частина хлорофілу. Ключова роль магнію в роботі ферментів, його участь в синтезі і транспорті вуглеводів, азотному і фосфорному обміні, забезпеченні транспірації, профілактики стресу. Йод, що присутній в бішофіті і, якого так бракує в природі, підвищує обмін речовин в рослині, регулює ферментний склад.
Рослинні інгредієнти препарату гарантують високу концентрацію і збалансоване співвідношення органічних і неорганічних речовин, необхідних рослині для свого зростання і повноцінного розвитку. Фітогормони відіграють важливу роль в адаптації рослин до мінливих умов зростання.
Присутність в препараті витяжки з листя стевії, джерела органічних і неорганічних компонентів рослинного походження, посилює антиоксидантні властивості препарату. Стевія є натуральним консервантом, має протимікробну і протигрибкову дію.
Складові препарату «Деймос» є гарним живильним середовищем для мікроорганізмів - «аборигенів», що знаходяться в грунті, значно підвищуючи їх титр і життєздатність. Внесення препарату в грунт створює сприятливі умови для поліпшення трофічного режиму і збалансованого складу мікробного ценозу за рахунок підвищення кількості агрономічно корисних груп мікроорганізмів - трансформаторів сполук азоту, фосфору, вуглецю, а також інтенсифікації продукування СО2. Сприяє мінералізації залишків та додатковому накопиченню гумусу, в 2,5 рази прискорює процеси утворення сполук азоту в ґрунті. За рахунок роботи бактерій сприяє підвищенню температури ґрунту навесні, більш ранньому початку вегетаційних процесів та ефективному використанню ґрунтової вологи. При використанні регулятору росту для структурування ґрунту та деструкції рослинних залишків бажано додати до розчину «Деймоса» 20-30 кг ф.в. аміачної селітри або КАС для додаткового живлення бактерій.

Норма застосування:
- інкрустація насіння -0,6 л/т
- обробка по вегетації -1,5 л/га
- для деструкції пожнивних залишків - 1,5 л/га

Упаковка: 3л (2л+1л), 15л (10л+5л).
Ціна вказана за упаковку 15 л (на 10 га).
Надіслати повідомлення
Днепропетровская область
+38 (067) 633-97-87
ДЕЙМОС - регулятор росту рослин з мікроелементами від ВИРОБНИКА
Без доставки
Импторгсервис