Гербицид стеллар 10 л цена за л.
28,52 дол.
28.52 $ ПРОДАМ
Место расположения: Кировоград
Дата размещения: 1 Апр
Новий післясходовий гербіцид для вирощування кукурудзи

Гербіцид Стеллар дозволяє повною мірою використовувати генетичний потенціал гібридів кукурудзи при вирощуванні їх на зерно, особливо за несприятливих погодних умов, у першу чергу, за рахунок ефективності впливу Стеллар на важковикорінювані бур’яни: лободу білу, просо куряче, гірчак березковидний, осот жовтий, чистець болотний та ін., а також за рахунок високої селективності по відношенню до кукурудзи.

Діючі речовини: топрамезон, 50 г/л + дикамба, 160 г/л

Формуляція: розчинний концентрат (РК)

Норма витрати: Стеллар 1,0 – 1,25 л/гa + прилипач Метолат 1,0 – 1,25 л/га

Фаза обробки: 2 – 5 листків кукурудзи

Захист кукурудзи від бур’янів на ранніх стадіях (до 6-го листа) – запорука максимального врожаю!

МЕХАНІЗМ ДІЇ Стеллар — гербіцид системної дії

За рахунок швидкого поглинання листками і частково кореневою системою діючі речовини гербіциду Стеллар миттєво переміщуються по рослинах бур’янів та проникають в точки рос ту, викликаючи швидку і повну загибель бур’янів. Фактори, що впливають на ефективність гербіциду Стеллар Гербіцид Стеллар застосовується з прилипачем Метолат. Максимальна ефективність гербіциду Стеллар з прилипачем Метолат проти широколистих і злакових бур’янів досягається при застосуванні його на ранніх стадіях розвитку бур’янів та у фазу 2 – 5 листків кукурудзи, бур’яни в цей час активно ростуть. Відсутність низьких температур до і після обробки підвищує швидкість дії.

Зберігання: зберігати при температурі від -5°С до +40°С в сухому приміщенні, призначеному для зберігання пестицидів, у недоступному для дітей місці, подалі від харчових продуктів, напоїв та корму для тварин. Упаковка: пластикова каністра ємністю 10 л. або 5 л.
Надіслати повідомлення
Кировоградская область
+38(066)609-86-19
+38(067)520-69-59
Гербицид стеллар 10 л цена за л.
Доставка
"Агролига" Торговый Дом ООО